Fly4free.pl

Ryanair: Tanie loty do Londynu za 78 PLN

Ryanair oferuje bardzo tanie przeloty z Polski do Anglii. Bilety ze Szczecina, Gdańska, Poznania i Warszawy do Londynu są dostępne za 78 PLN w dwie strony.

Podróż na pokładzie samolotów niskokosztowego irlandzkiego przewoźnika Ryanair. Należy pamiętać, że bilety dostępne są dla wszystkich, a na pokład możemy zabrać dwa bagaże podręczne o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm. Rezerwacje na stronie Ryanair.com

Transport na lotnisko Warszawa Modlin od 9 PLN na ModlinBus.

Noclegi znajdziecie korzystając z multiwyszukiwarki obiektów dostępnej na Hotel4free.pl lub na Airbnb – serwisie, w którym możemy wynająć mieszkania czy apartamenty.

Do Wielkiej Brytanii radzimy wziąć ze sobą kartę walutową Fly4free do rachunku w funtach brytyjskich (GBP) dostępną nieodpłatnie na stronie kantor.fly4free.pl. Dzięki temu unikniecie kosztów przewalutowań i dodatkowych opłat.

Najtańsze bilety znajdziemy na podróże w grudniu i styczniu, kilka złotych więcej zapłacimy za loty na sam weekend.

Przykładowe rezerwacje:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Ryanair ma w swoim systemie błąd, który powoduje zmiany dat i cenę zakupionych biletów. Po kontakcie z ich infolinią dowiedziałam się że powinnam korzystać z przeglądarki Chrome, gdyż w innych takie błędy występują. Daty wykupionych biletów zmienili jednak różnica między opłatami nie została przez nich zrefundowana.
askka, 28 listopada 2015, 12:25 | odpowiedz
Co mi po tym jak z katowic nic nie ma żadnych promocji juz od dłuższego czasu.
Kasia, 28 listopada 2015, 19:47 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »