Fly4free.pl

Ryanair aktualizuje siatkę połączeń. Jest nowa trasa i wielki powrót!

ryanair samolot
Foto: Anton Gvozdikov / Shutterstock

Kolejny dzień dobrych wiadomości od Ryanaira. W systemie przewoźnika pojawiła się jedna zupełnie nowa trasa – z Krakowa do Newcastle. Do kalendarza powraca również nie widziane od wielu miesięcy połączenie z Wrocławia do Lizbony!

Wczoraj informowaliśmy, że Ryanair uruchomi kolejne połączenie z Krakowa. Przewoźnik zdecydował się otworzyć połączenie do Ankony, włoskiego kurortu nad Adriatykiem. Dzisiaj jednak mamy kolejne dobre wieści dla pasażerów ze stolicy Małopolski.

W systemie przewoźnika znalazła się zupełna nowość – trasa z Krakowa do Newcastle w Anglii. Pierwszy lot ma odbyć się 31 października i będzie obsługiwany 3 razy w tygodniu – we wtorki, czwartki i niedziele.

We wtorki i czwartki samolot wystartuje z Krakowa o 7 rano i o 8:35 będzie już w Newcastle. W niedziele natomiast start przewidziano na 14:55, dzięki czemu samolot wyląduje w Anglii o 16:30. W odwrotnym kierunku we wtorki i czwartki samolot będzie wyruszał o 9 rano i o 12:35 będzie już z powrotem w Krakowie. W niedziele wystartuje z Newcastle o 16:55 i o 20:30 planowo zamelduje się w Krakowie.

To jednak nie koniec zmian. Ucieszyć mogą się także osoby podróżujące z Wrocławia. Po wielomiesięcznej przerwie do rozkładu lotów wraca trasa ze stolicy Dolnego Śląska do Lizbony.

Tu także inauguracje zaplanowano na 31 października, jednak loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele. W środy samolot z Wrocławia wyleci o 19:05, więc o 21:45 będzie już w Lizbonie. W niedziele natomiast lot rozpocznie się o 6:10 i o 8:50 zamelduje się w Portugalii. Loty z Lizbony do Polski w środy będą startować o 14:00, żeby o 18:40 pasażerowie byli już w Polsce. W niedziele wylot zaplanowano na 9:15, więc samolot wyląduje o 13:55 we Wrocławiu.

Nowe trasy wypatrzył w kalendarzu nieoceniony forumowicz skrzat.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »