Fly4free.pl

Ryanair uruchamia nową trasę z Krakowa! Polecimy do kurortu nad Adriatykiem

ryanair
Foto: AlinaL / Shutterstock

W systemie rezerwacyjnym Ryanaira pojawiła się kolejna nowa trasa. Tym razem przewoźnik uruchamia połączenie z Krakowa do Ankony we Włoszech. Pierwsze loty mają się odbyć już w październiku.

Ankona jest włoskim kurortem ulokowanym nad samym Adriatykiem. Nie będzie to jednak trasa wakacyjna, bowiem inaugurację połączenia zaplanowano na 31 października. Ale nawet wtedy będzie to dobra okazja, by zaznać nieco słońca, którego w Polsce może wtedy być jak na lekarstwo. W październiku średnia temperatura w Ankonie wynosi bowiem 20°C.

Połączenie jest już w systemie rezerwacyjnym, a bilety są dostępne. Z kalendarza wynika z niego, że trasa będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu – w czwartki i niedziele.

W niedzielę samolot wyleci z Krakowa równo w południe i o 13:45 ma planowo meldować się już we Włoszech. W drogę powrotną wyruszy natomiast o 14:10, dzięki czemu o 15:55 będzie już w stolicy Małopolski.  W czwartki wyloty będą odbywać się o 12:25, więc do Ankony pasażerowie dolecą na 14:10. Powrót zaplanowano na 14:35, a o 16:20 pasażerowie będą już z powrotem w Polsce.

ryanair
Foto: Ryanair

Nową trasę w systemie zauważył nieoceniony forumowicz skrzat, za co dziękujemy!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »