Fly4free.pl

RPA bezpośrednio z Warszawy za 1649 PLN!

Bardzo dobre ceny bezpośrednich przelotów czarterowych z Warszawy do Afryki. Republika Południowej Afryki (Durban) za 1649 PLN w dwie strony! Wyloty last minute w styczniu. W lutym i marcu dostępne terminy za 1999 PLN.

Podróż bez przesiadek na pokładzie Boeinga 787 Dreamliner LOTu. W ofercie jest wliczone podstawowe ubezpieczenie oraz bagaż rejestrowany do 20kg.

Noclegi w RPA znajdziecie i zarezerwujecie korzystając z multiwyszukiwarki obiektów dostępnej na Hotel4free.pl lub na Airbnb – serwisie, w którym możemy wynająć mieszkania czy apartamenty.

Przejdź na Rainbow Tours i wykup przelot do RPA >>

Przykładowa rezerwacja:
rpa

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Był ktoś? MSZ pisze (i powszechnie to wiadomo), że RPA ogólnie nie jest bezpiecznym krajem. Ma ktoś jakieś własne doświadczenia lub znajomych którzy byli i mogą coś powiedzieć?
leon, 14 stycznia 2015, 11:09 | odpowiedz
Hej ja byłem . Faktycznie są dzielnice gdzie lepiej się nie zapuszczać. Ale kraj PRZEPIĘKNY . Byłem W Kapsztadzie, Johanesburgu , Suncity , i parku Pilanesburg coś tak się nazywało jak pamietam. Z RPA można lecieć do ZAMBII ( Victoria Fall ) lub na Madagaskar.
komonk@o2.pl, 14 stycznia 2015, 11:41 | odpowiedz
Niezla okazja. Mozna wypozyczyc auto i ruszyc do Mozabiku. A tam plaze sa cudne..
sebashan, 14 stycznia 2015, 11:44 | odpowiedz
leonBył ktoś? MSZ pisze (i powszechnie to wiadomo), że RPA ogólnie nie jest bezpiecznym krajem. Ma ktoś jakieś własne doświadczenia lub znajomych którzy byli i mogą coś powiedzieć?
Ja byłem co prawda kilka lat temu. Ogólnie nie jest źle, ja kierowałem się zdrowym rozsądkiem, oraz naczelną zasadą że po zmroku samemu nigdzie sie nie zapuszczałem. Bo faktycznie może byc ciężko, jest dużo krat w oknach, w sklepach, uzbrojeni ochroniarze. Ale to nie powinien być powód żeby omijać RPA
Chudy, 14 stycznia 2015, 21:02 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »