Rodzinne wakacje na morzu za 3301 PLN. Rejs all inclusive po Adriatyku i dolot z Warszawy
Wakacyjną wyprawę rozpoczniesz przelotem z warszawskiego lotniska w Modlinie, w terminie 25 sierpnia-3 września. W obie strony podróżować będziesz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.
W cenę przygotowanego przeze mnie pakietu wliczony jest 7-dniowy rejs wycieczkowcem AIDAblu (27.8-3.9). Więcej informacji znajdziesz poniżej w tekście.
Termin podróży: 25 sierpnia – 3 września
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Atrakcja: rejs wycieczkowcem z all inclusive
Za pakiet lotów oraz rejs zapłacisz 3301 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w grupie 4-osobowej (2 dorosłych i 2 dzieci do 15 roku każde) i zatrzymacie się w tej samej kajucie.
Rejs AIDA
Za 7-dniowy (27 sierpnia-3 września) rejs statkiem AIDAblu dla czterech osób (w tym dwoje dzieci do 15 roku życia) zapłacisz 2198 EUR (ok. 9764 PLN). W cenę wliczone jest zakwaterowanie w 4-osobowej kajucie z oknem (pod którym znajduje się sofa) z łazienką, opłaty portowe, napiwki oraz wyżywienie w formie all inclusive w restauracjach bufetowych. Napoje bezalkoholowe (woda, kawa, soki oraz napoje gazowane) dostępne są cały czas, piwo oraz wino do obiadu i kolacji.
Ponadto w pakiecie, poza stołowaniem się w restauracjach bufetowych możesz wybrać się „coś przekąsić” do jednej z kilku dodatkowych restauracji. Ważne! Posiłki wliczone są tam w cenę rejsu, ale za napoje przyjdzie ci dodatkowo tam zapłacić. Pełną ofertę, szczegóły plan podróży oraz plan każde pokładu znajdziesz na stronie AIDA.de.
Hotel 615 PLN/4 osoby/noc
Dwie noce przed rejsem proponuję ci spędzić w apartamencie Townhall Studio, który znajduje się w centrum miasta Corfu. Odległość od portu, jak i od lotniska wynosi nieco ponad 3 km. Stuido składa się z aneksu kuchennego, łazienki, sypialni oraz salonu z rozkładaną sofą. Na miejscu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.
- Potrzebujesz więcej bagażu? W takim razie wykup usługę Priority & 2 Cabin Bags za 88 PLN/lot w jedną stronę. Wtedy zabrać ze sobą możesz walizkę o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz plecak 40 x 20 x 25 cm.
- Korfu – sprawdź, co robić na wyspie, gdzie jeść i co warto zobaczyć w trakcie pobytu!
- Przeczytaj relację z wyjazdu na Korfu!
- Zobacz, jak dojechać z lotniska do centrum miasta Korfu.
- Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównaj ceny w Rankomat i kup online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat twój lot był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Niech twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Parkuj tanio i bezpiecznie przy lotniskach w Polsce.
- Chcesz wyjechać, ale się boisz? Pomagamy ogarnąć pierwszą podróż na własną rękę w 7 krokach.
- Jak kupić bilety w Ryanairze? Przewodnik krok po kroku!
Mahdia od 1901 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Teneryfa od 2795 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Alanya od 1653.5 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?