Fly4free.pl

Rodzinne ferie na Florydzie za 2813 PLN. Loty z Berlina i 10 nocy blisko plaży w Hollywood

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2813 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Zachary Kadolph / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Od ośnieżonych stoków wolisz piaszczystą plażę oraz dodatnie temperatury? W takim razie powinna cię zainteresować propozycja spędzenia zimowej przerwy w nauce w amerykańskim Słonecznym Stanie. Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące rodzinnego wyjazdu na Florydę.

Do Miami udasz się z berlińskiego portu lotniczego im. Willy’ego Brandta w trakcie trwania ferii zimowych w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim oraz zachodniopomorskim. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Lizbonie. W cenie biletu zabrać możesz ze sobą bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na Florydzie zatrzymasz się w obiekcie Tropic Isle Hotel & Apartment, który znajduje się w odległości 100 metrów od plaży w miejscowości Hollywood. Z lotniska w Miami w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 15-25 (26) stycznia 2024 roku
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie przez 10 nocy zapłacisz 2813 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w grupie czteroosobowej i zatrzymacie się w tym samym miejscu.

Podróż 6519 PLN/4 osoby

Berlin – Miami – Berlin »

Więcej terminów z lotami na Florydę znajdziesz pod tym linkiem.

Hotel 4733 PLN/4 osoby/10 nocy

Na Florydzie proponuję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w obiekcie Tropic Isle Hotel & Apartment. Każdy rodzinny apartament składa się z aneksu kuchennego, salonu z miejscem do spania oraz łazienki. We wszystkich pomieszczeniach zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi. Na terenie obiektu mieści się prywatny parking – płatny dodatkowo 20 USD/dzień.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Samochód 509 PLN/pobyt

Na przylądek Key West oraz do Centrum Kosmicznego Johna F. Kennedy’ego oraz w pozostałe rejony Słonecznego Stanu, łatwo i wygodnie dojedziesz autem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Miami.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2024-07-19T22:57:00.275Z przez Wakacje.pl
Przydatne informacje: Miami
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1946 PLN
  • Liczba ofert352
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Miami
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »