Fly4free.pl

Zapłać raz i zabezpiecz wszystkie podróże naraz! To teraz bardzo popularna opcja

Foto: Alena Ozerova / Shutterstock
Roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży jeszcze niedawno było nowością na polskim rynku. Teraz zdobywa ogromną popularność i trudno się dziwić. Zamiast przed każdym wyjazdem myśleć o ubezpieczeniu – robisz to raz na cały rok. A powodów, które mogą zmusić Cię do rezygnacji jest więcej niż myślisz! Na szczęście – większość z nich obejmuje polisa.

Kiedy planujesz i płacisz za wakacje, nigdy nie myślisz o tym, że będziesz chciał z nich zrezygnować. Ale w życiu różnie bywa i nie zawsze wszystko zależy od nas. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawiły się ubezpieczenia kosztów rezygnacji, a ich popularność była tylko kwestią czasu. Odpowiadając na potrzebę rynku ERGO Ubezpieczenia Podróży wprowadziło roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Wystarczy, że zapłacisz raz i zabezpieczasz wszystkie swoje wyjazdy w danym roku – nawet te, których jeszcze nie zaplanowałeś.

To idealna opcja dla tych, którzy podróżują częściej niż na jedne wakacje w roku. Nie ma znaczenia czy podróżujesz solo, ze znajomymi czy całą rodziną, bo każdy znajdzie dla siebie odpowiedni pakiet. A potem możesz być już pewny, że w razie nieprzewidzianych przeszkód, będziesz mógł zrezygnować z podróży albo zmienić jej termin i to bez żadnych kosztów i problemów. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z biurem podróży czy organizujesz wyjazdy na własną rękę.

Jeszcze przed wyjazdem ponosimy sporo kosztów – kupujesz bilet lotniczy, kolejowy, wycieczkę w biurze podróży, rezerwujesz nocleg, wynajmujesz samochód, a może nawet czarterujesz łódkę (zazdrościmy!) – a to wszystko z większym wyprzedzeniem, żeby było taniej, spokojniej i wygodniej. Prawda jest jednak taka, że im więcej zarezerwujesz wcześniej, tym większe obawy. Co jeśli się rozchorujesz, dostaniesz pracę, będziesz mieć egzamin poprawkowy na studiach, zajdziesz w ciążę i lekarz zabroni Ci latać lub pojawią się nagłe powikłania, umrze ukochana babcia lub zdarzy się inny nieszczęśliwy wypadek czy niespodziewana okoliczność?

Nikt nie chce zakładać takich sytuacji, ale niestety – czasem się przytrafiają. Nie możesz tego przewidzieć, ale możesz się zabezpieczyć! Zadbaj o odpowiednią polisę i śpij spokojnie, bo bez problemu odzyskasz 100 procent wszystkich poniesionych kosztów. Roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji od ERGO Ubezpieczenia Podróży obejmuje wszystkie wymienione wyżej przypadki – i wiele innych. A co ważniejsze dotyczy nie tylko rezygnacji, ale też zmiany terminu podróży.

Partnerem cyklu jest
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Pierwsza zasada - nie kupuj ubezpieczenia podróżnego w Polsce. W razie wypadku czy nieszczęsliwego zdarzenia, nie wypłacą Tobie odszkodowania. Ja kupuję ubezpieczenia podróżne w Niemczech, Hiszpanii lub w UK. Od wielu lat. I się to sprawdza. Kwoty odszkodowania są w przedziale 50mln - 100mln PLN, za bagaż od 5000 do 15000PLN, pozostałe opcje także odstają od ofert polskich firm ubezpieczeniowych. A koszt polisy wynosi od 120PLN do 200PLN. Tak to wygląda.
mathew77, 23 sierpnia 2023, 12:10 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »