Fly4free.pl

Płacisz raz, a wszystkie twoje podróże są zabezpieczone! To zupełna nowość na rynku!

turystka
Foto: A_B_C / Shutterstock
Roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży to zupełna nowość na polskim rynku ubezpieczeń turystycznych. Dzięki niemu nie musisz już przed każdym wyjazdem myśleć o wykupieniu ubezpieczenia – robisz to raz na cały rok. A powodów, które mogą zmusić cię do rezygnacji jest więcej niż myślisz!

Kiedy planujesz i płacisz za wakacje, nigdy nie zakładasz, że będziesz musiał z nich zrezygnować – to oczywiste. Ale życie bywa przewrotne, a jak pokazały ostatnie, niepewne podróżniczo lata, nie wszystko i nie zawsze zależy od nas.Nic więc dziwnego, że popularność ubezpieczenia kosztów rezygnacji diametralnie wzrosła. Obserwując ten trend ERGO Ubezpieczenia Podróży postanowiło wprowadzić zupełnie nową opcję – roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Czyli płacisz raz i zabezpieczasz wszystkie swoje wyjazdy w danym roku – nawet te, których jeszcze nie zaplanowałeś.

ERGO Ubezpieczenia Podróży

To idealna opcja dla tych, którzy podróżują częściej niż na jedne wakacje w roku. Nie ma znaczenia czy podróżujesz sam, ze znajomymi czy całą rodziną, bo dla wszystkich przygotowano odpowiednie pakiety. Dzięki takiemu ubezpieczeniu możesz być pewny, że w razie nieprzewidzianych przeszkód – będziesz mógł zrezygnować z podróży albo zmienić jej termin – bez żadnych kosztów i problemów. I to niezależnie czy podróżujesz z biurem podróży czy na własną rękę.

Zwykle przecież kupujesz bilet lotniczy, kolejowy, wycieczkę w biurze podróży, rezerwujesz nocleg, wynajmujesz samochód, a może nawet czarterujesz łódkę – z większym wyprzedzeniem, bo tak jest taniej, spokojniej i wygodniej. Ale im więcej zaklepiesz wcześniej, tym większe obawy – bo, co jeśli się rozchorujesz, dostaniesz nową pracę, będziesz miał egzamin poprawkowy na studiach, zajdziesz w ciążę lub pojawią się nagłe powikłania, umrze ukochana babcia lub zdarzy się inny nieszczęśliwy wypadek czy niespodziewana okoliczność?

To są rzeczy, o których nie zawsze chcemy myśleć, ale które się zdarzają i których nie da się przewidzieć. Da się jednak na taką okoliczność zabezpieczyć.

Możesz spać spokojnie i rezerwować bez obaw pod jednym warunkiem. Jeśli zadbasz o odpowiednią polisę to bez problemu odzyskasz 100 procent wszystkich poniesionych kosztów. Roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji od ERGO Ubezpieczenia Podróży obejmuje wszystkie wymienione wyżej przypadki – i wiele innych. A co ważniejsze dotyczy nie tylko rezygnacji, ale też zmiany terminu podróży.

Partnerem cyklu jest
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nie polecam tego ubezpieczenia!Podrozując busem specjalnie wykupiłem ubezpieczenie zaawansowane dla zmotoryzowanych. Jak przyszło do awarii auta to się wielce okazało się że nam się nie należy no auto niby waży 50kg za dużo( oczywiście jak kupowaliśmy ubezpieczenie to wpisywaliśmy wszystkie dane auta).Sa to oszuści nie polecam!
YeahBunny, 29 sierpnia 2022, 21:00 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »