Fly4free.pl

Zapłać raz i zabezpiecz wszystkie podróże naraz! To teraz bardzo popularna opcja

Foto: Alena Ozerova / Shutterstock
Roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży jeszcze niedawno było nowością na polskim rynku. Teraz zdobywa ogromną popularność i trudno się dziwić. Zamiast przed każdym wyjazdem myśleć o ubezpieczeniu – robisz to raz na cały rok. A powodów, które mogą zmusić Cię do rezygnacji jest więcej niż myślisz! Na szczęście – większość z nich obejmuje polisa.

Kiedy planujesz i płacisz za wakacje, nigdy nie myślisz o tym, że będziesz chciał z nich zrezygnować. Ale w życiu różnie bywa i nie zawsze wszystko zależy od nas. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawiły się ubezpieczenia kosztów rezygnacji, a ich popularność była tylko kwestią czasu. Odpowiadając na potrzebę rynku ERGO Ubezpieczenia Podróży wprowadziło roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Wystarczy, że zapłacisz raz i zabezpieczasz wszystkie swoje wyjazdy w danym roku – nawet te, których jeszcze nie zaplanowałeś.

To idealna opcja dla tych, którzy podróżują częściej niż na jedne wakacje w roku. Nie ma znaczenia czy podróżujesz solo, ze znajomymi czy całą rodziną, bo każdy znajdzie dla siebie odpowiedni pakiet. A potem możesz być już pewny, że w razie nieprzewidzianych przeszkód, będziesz mógł zrezygnować z podróży albo zmienić jej termin i to bez żadnych kosztów i problemów. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z biurem podróży czy organizujesz wyjazdy na własną rękę.

Jeszcze przed wyjazdem ponosimy sporo kosztów – kupujesz bilet lotniczy, kolejowy, wycieczkę w biurze podróży, rezerwujesz nocleg, wynajmujesz samochód, a może nawet czarterujesz łódkę (zazdrościmy!) – a to wszystko z większym wyprzedzeniem, żeby było taniej, spokojniej i wygodniej. Prawda jest jednak taka, że im więcej zarezerwujesz wcześniej, tym większe obawy. Co jeśli się rozchorujesz, dostaniesz pracę, będziesz mieć egzamin poprawkowy na studiach, zajdziesz w ciążę i lekarz zabroni Ci latać lub pojawią się nagłe powikłania, umrze ukochana babcia lub zdarzy się inny nieszczęśliwy wypadek czy niespodziewana okoliczność?

Nikt nie chce zakładać takich sytuacji, ale niestety – czasem się przytrafiają. Nie możesz tego przewidzieć, ale możesz się zabezpieczyć! Zadbaj o odpowiednią polisę i śpij spokojnie, bo bez problemu odzyskasz 100 procent wszystkich poniesionych kosztów. Roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji od ERGO Ubezpieczenia Podróży obejmuje wszystkie wymienione wyżej przypadki – i wiele innych. A co ważniejsze dotyczy nie tylko rezygnacji, ale też zmiany terminu podróży.

Partnerem cyklu jest
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »