Fly4free.pl

All inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej od 1587 PLN. Wyloty z 4 miast

Hotel
Foto: TUI
od
1587 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
21.10.2020 - 28.10.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wypocznijcie jak sułtańska para – dosłownie! W znalezionym przeze mnie 5* hotelu czeka was prawdziwie królewski pobyt z bogatą ofertą all inclusive, wliczonym hammamem oraz możliwością wypoczęcia w jednym z 3 basenów. Dorzućcie do tego atrakcje pobliskiej Alanyi, a otrzymacie przepis na udany urlop.

5* hotel Sirius Deluxe to luksusowy obiekt, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających gości. Czekają tam na was 3 baseny, w tym basen ze zjeżdżalniami, bogata oferta gastronomiczna (3 restauracje oraz 3 bary), liczne udogodnienia dla dzieci oraz ciekawa oferta sportowo – rozrywkowa (joga, zumba, sporty wodne, karaoke, muzyka na żywo). W cenę zakwaterowania wliczono także dostęp do łaźni parowej oraz fińskiej, jak również tradycyjny turecki hammam.

Wybierając ofertę biura podróży TUI, poza zakwaterowaniem z all inclusive, w cenę wliczone będą również transfery lotniskowe oraz opieka rezydenta na miejscu.

Termin podróży: 21 – 28 października
Wyloty z: Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Co warto zobaczyć w okolicy?

Położony tuż przy plaży, 5* hotel Sirius Deluxe to ekskluzywny obiekt wypoczynkowy, gdzie poza bogatym zapleczem rozrywkowo – sportowym czeka na was świetna, urozmaicona oferta all inclusive. W cenę wliczone są codzienne śniadania, obiady, kolacje, przekąski w ciągu dnia, ciasta i lody, a także kawa, herbata, napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.

Będąc na miejscu warto również trochę pozwiedzać i ruszyć się poza hotel! Incekum to jedna z najsłynniejszych miejscowości wypoczynkowych regionu Alanya. Otaczają ją sosnowe lasy, a plaża (licząca 1500 metrów) należy do najpiękniejszych i najsłynniejszych w okolicy. Znaczenie słowa Incekum, czyli „delikatny piasek” wiele powie wam na temat warunków do plażowania, które zastaną was na miejscu.

Chcecie zobaczyć coś poza hotelem i jego najbliższą okolicą? Najlepiej wybrać się w okolice Alanyi, która słynie z plaży Kleopatry, zamku i nocnego życia. Część portowa również stanowi wielką atrakcję, będąc sercem tego miasta. W ciągu dnia możecie zajrzeć na Czerwoną Wieżę z Muzeum Etnograficznym w środku. Fanom antycznych pozostałości polecam odwiedzić starożytne Anamurium (ruiny założonego przez Fenicjan) oraz Aspendos ze wspaniałym teatrem.

Molo
Foto: TUI
Spa
Foto: TUI
Pokój
Foto: TUI
Przydatne informacje
  • W ramach opcji all inclusive czekają na was codzienne śniadania, późne śniadania, przekąski, obiad, kolacja, przekąski o północy, ciasto, lody, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, kawa i herbata.

  • Obywatele Polski podróżujący do Turcji w celach turystycznych nie potrzebują wizy.

  • Sprawdźcie doskonałe opinie hotelu.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »