Fly4free.pl

Wyspy Zielonego Przylądka last minute: 3* hotel ze śniadaniami za 2818 PLN (wylot z Katowic)

Foto: TUI
od
2818 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
21.11.2021 - 28.11.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Stęsknieni za słonecznym wypoczynkiem na plaży? Jeżeli nie macie problemu ze spontanicznym spakowaniem walizek skorzystajcie z okazji i jeszcze w tym tygodniu ruszajcie na Wyspy Zielonego Przylądka!

W podróż do Sal wybierzecie się już niedługo, w terminie 21 – 28 listopada. Czeka was bezpośredni lot z lotniska w Pyrzowicach, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany, zatem spakowanie się nie będzie tym razem wyzwaniem!

W Republice Zielonego Przylądka zatrzymacie się w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Ouril Pontao. Do waszej dyspozycji będą tam klimatyzowane pokoje, zewnętrzny basen z leżakami oraz śniadania wliczone w cenę. Najbliższa piaszczysta plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru od obiektu.

Termin podróży: 21 – 28 listopada
Wylot z: Katowic
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: śniadania
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

3* hotel Ouril Pontao, w którym zatrzymacie się w czasie wycieczki, znajduje się w klimatycznym miasteczku Santa Maria, niedaleko od plaży. Za dnia będziecie mogli zrelaksować się w hotelowym odkrytym basenie lub na piaszczystym wybrzeżu Atlantyku, wieczorem zaś wybrać na imprezę do jednego z pobliskich barów lub na tradycyjny bazar, gdzie będzie możliwość kupienia pamiątek.

Nazwa wyspy – Sal – słusznie przywodzi na myśl tradycyjne saliny. Surowiec ten pozyskuje się na wyspie od setek lat, wy natomiast będziecie mieli szansę wybrać się w okolice  Pedra de Lume, gdzie możecie spróbować leczniczych kąpieli w słonej wodzie. Co jeszcze warto zobaczyć w okolicy? Wybierzcie się do Buracona, gdzie będziecie mieli szansę zobaczyć surowy krajobraz ukształtowany przez lawe.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »