Fly4free.pl

City break nad kanałem La Manche za 706 PLN. Loty (sobota-wtorek) z Wrocławia i noclegi w hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
706 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Benjamin Elliott / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy wybierz się nad brytyjskie wybrzeże kanału La Manche. Jest to idealne miejsce, gdzie wiosną będziesz mógł odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i oddać się relaksacyjnym spacerom wzdłuż plaży.

Do Anglii udasz się z wrocławskiego lotniska im. Mikołaja Kopernika w terminie 25-28 marca (sobota-wtorek). W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Bournemouth zatrzymasz się w 3* hotelu The Grove, który od plaży oddalony jest o 700 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Top of Bath Hill) dojedziesz autobusem nr 737.

Termin podróży: 25 – 28 marca
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 706 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 971 PLN/2 osoby/3 noce

W Bournemouth proponuję ci noclegi w 3* hotelu The Grove. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »