Fly4free.pl

Relaks na Costa Brava za 809 PLN. Loty z Krakowa i 4 noce w 4* hotelu

809 PLN
Foto: Oleg_P/ Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Moim zdaniem idealny urlop charakteryzuje się: atrakcyjną ceną, dodatnimi temperaturami oraz brakiem tłumów (w odwiedzanym miejscu). Jeżeli właśnie o takim wyjeździe myślicie, to musicie wybrać się poza sezonem nad hiszpańskie wybrzeże Morza Śródziemnego.

Na Półwysep Iberyjski udacie się w terminie 24-28 października, z krakowskiego portu lotniczego w Balicach. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Hiszpanii zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Helios Lloret, który od nadmorskiego deptaku oraz plaży oddalony jest o 200 metrów. Z lotniska Barcelona-Girona w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 24 – 28 października
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 809 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1030 PLN/2 osoby/4 noce

W Lloret de Mar rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Helios Lloret, gdzie zakwaterowanie będzie w dwuosobowym pokoju. Każdy wyposażony został w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, lodówkę oraz czajnik elektryczny. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 906 PLN/4 dni

Wizyta w Barcelonie albo city break w Andorze? Do obu tych miejsc szybko i wygodnie dojedziecie autem – dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Hiszpanii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »