Fly4free.pl

„Ten, gdy wyruszyli w rejs”. Wielki wycieczkowiec szykuje wyprawę w klimacie „Przyjaciół”

przyjaciele
Foto: "Przyjaciele", dys. NBCUniversal, Inc.

Statek Celebrity Equinox już za kilkanaście miesięcy zabierze 500 gości w niezapomniany rejs – przygotowany specjalne dla fanów serialu „Przyjaciele”. Bilety już są w sprzedaży.

Jedni go nie znoszą, inni po prostu nie rozumieją fenomenu, ale zdecydowana większość absolutnie uwielbia – serial Przyjaciele, nieprzypadkowo uznawany jest za jeden z najpopularniejszych i najlepszych tego typu produkcji na świecie. 10 sezonów, które prowadzą nas przez perypetie szóstki przyjaciół był wyświetlany w ponad 100 krajach, zdobył kilkadziesiąt nagród i setki nominacji – i czy nam się to podoba czy nie, w efekcie na stałe wszedł do popkultury.

Na fali niesłabnącej popularności serii, której emisja zakończyła się w 2004 roku, regularnie pojawiają się wydarzenia, które mają ucieszyć fanów. Zaledwie kilka tygodni temu na antenie HBO pojawił się specjalny benefis serialu, a teraz okazuje się, że chętni fani będą mogli wypłynąć w specjalny rejs dedykowany Przyjaciołom.

Wycieczka odbędzie się na statku Celebrity Exuinos. Choć jednostka może pomieścić ponad 2 tys. gości, na ten rejs sprzedanych będzie „zaledwie” 500 biletów. Wycieczkowiec wypłynie z Fort Lauderdale na Florydzie 15 maja i powróci tam tydzień później. W międzyczasie opłynie „najpiękniejsze miejsca na Karaibach”.

Nie będzie to co prawda łódź przypadkowo wylicytowana na aukcji przez Joeya, a Rachel nie będzie udzielać wcale-nie-krzykliwych wskazówek w rytm słynnego hasła „Greenowie nie rezygnują”. Nie wiemy też, czy uda się zrobić warkoczyki z muszelkami godne Moniki albo czy odnajdziecie tam swojego homara. Nie ma jednak wątpliwości, że zabawa będzie przednia, a wszyscy fani Przyjaciół będą mogli żyć klimatem słynnej nowojorskiej szóstki w zupełnie nowej odsłonie.

Będą konkursy na najlepsze przebranie, quizy, zabawy, pokazy gotowania i mnóstwo ciekawostek o serialu.

Będziesz jadł jak Joey, żartował jak Chandler, rywalizował jak Monika, robił zakupy jak Rachel, śpiewał jak Phoebe czy kopiał piasek jak Ross? Wybierz jedno albo wszystko! – zapowiadają rejs organizatorzy. – Spakuj swój najlepszy sprzęt z lat 90., a resztę zostaw nam.

Nie zabraknie też klasycznych dla wycieczkowców rozrywek i wycieczek. W trakcie rejsu goście będą mogli schodzić na ląd i zwiedzać najciekawsze miejsca na trasie – w tym m.in. Cozumel w Meksyku, Key West na Florydzie czy Kajmany. Ceny wahają się od 1648 USD do 3048 USD. Co istotne w cenie wliczone są już napiwki dla załogi (co często na rejsach jest dodatkowo płatne i obowiązkowe), a także voucher na wycieczki fakultatywne w wysokości 150 USD.

Szczegóły rejsu i bilety są dostępne na stronie „Cruise with Friends”.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »