Fly4free.pl

20-dniowy rejs z Włoch na Florydę (9 portów) za 1030 PLN

1030 PLN
Rejs na Karaibach
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: NAPA / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Świetna cena za niemal trzytygodniową podróż statkiem z Europy na Florydę. Macie ochotę na prawdziwą przygodę? Zarezerwujcie dla siebie rejs!

Słońce, piasek i intensywnie zielone palmy, wyłaniający się majestatycznie, szczyt wulkanu Teide, to niewątpliwie znaki rozpoznawcze Teneryfy. Można powiedzieć, że wakacje trwają tam cały rok. To idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Teneryfa to wyspa zróżnicowana pod kątem krajobrazu i klimatu, ma dwie wyraźnie różne części – cieplejsze, bardziej słoneczne południe z piaszczystymi plażami, i chłodniejszą północ, z bujną tropikalną roślinnością.

Teneryfa widok wybrzeża
Foto: Balate Dorin / Shutterstock

Gwadelupa jest fascynującym archipelagiem dwóch wysp, połączonych przez bagno mangrowe, z których każda z nich oferuje turystom coś innego, zachowując jednocześnie bogatą kulturę i tożsamość Franco-Karaibów. Grande-Terre ma wiele miast nadmorskich, które oferują turystom wspaniałe plaże i mnóstwo aktywności. Górzyste miasto Basse-Terre, jest wspaniałym Parkiem Narodowym Gwadelupa, który został ukoronowany przez wulkan La Soufriere.

Foto: Filip Fuxa / Shutterstock

Trasa rejsu (30 listopada – 19 grudnia): Savona (Włochy) – Marsylia (Francja) – Malaga (Hiszpania) – Lanzarote – Teneryfa – Gwadelupa – Antigua – Brytyjskie Wyspy Dziewicze – Bahamy – Fort Lauderdale (USA).

Wliczone w cenę:

  • zakwaterowanie na czas rejsu;
  • wyżywienie wraz z napojami bezalkoholowymi;
  • program rozrywkowy na pokładzie;
  • podatki i opłaty portowe.

Niewliczone:

  • dodatkowe usługi na pokładzie;
  • fakultatywne wycieczki na lądzie;
  • napiwki dla obsługi na statku.
UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
A spróbujcie kupić bilet za tą cenę...
amon34, 8 listopada 2018, 13:28 | odpowiedz
Avatar użytkownika
418£ za 2 osoby u mnie wchodzi bez problemu .
kewatkO, 8 listopada 2018, 14:56 | odpowiedz
Avatar użytkownika
12.50 Euro/53zł za dobę od osoby za napiwki dla załogi, obowiązkowy.  1100 za 20 dni od osoby więcej.
Szlachta8181, 10 listopada 2018, 21:56 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Może jakieś propozycje powrotu?
Szlachta8181, 10 listopada 2018, 22:05 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »