Fly4free.pl

Rajskie Fidżi z Warszawy w sezonie za 3678 PLN

3678 PLN
Fidżi piękna plaża
Foto: Martin Valigursky / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Macie szansę na to, aby wybrać się w jeden z najpiękniejszych regionów naszego globu. Uwierzcie mi na słowo – wyspy Południowego Pacyfiku to prawdziwy raj na ziemi!

Na pierwszy rzut oka proponowana przeze mnie cena może wydawać się wysoka. Pamiętajcie jednak o tym, iż bilety na tym kierunku z Polski zazwyczaj kosztują dużo więcej (ok.4929 PLN). Dlatego właśnie warto skorzystać z oferty PLL LOT oraz Fiji Airways i wybrać się do tego pięknego kraju niezwykle przyjaznych ludzi. W trakcie podróży czeka was przystanek w Singapurze, który pozwoli wam na poznanie tego wyjątkowego miasta, a na całej trasie polecicie z bagażem rejestrowanym. Proponowany przeze mnie termin przypada na początek marca (2-16.3)

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Pensjonat Oasis Palms to oaza spokoju usytuowana pośród bujnych tropikalnych ogrodów, zaledwie 6 minut jazdy od miasta Nadi i 15 minut jazdy od portu Denerau. Na miejscu czeka na was wygodny pokój z prywatną łazienką. W upalne dni goście mogą korzystać z basenu. Cena zawiera codzienne śniadania.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Singapuru

Kalendarz najtańszych lotów Singapuru do Nadi

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »