Fly4free.pl

Przygoda w Azji: Indonezja i Malezja (4 miejsca do wyboru) w jednej podróży z Warszawy od 3026 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3026 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sergii Figurnyi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się na wycieczkę, która na długo pozostanie w twojej pamięci. Podziwiaj malownicze widoki azjatyckich wysp, wypocznij na ich rajskich plażach lub zrelaksuj się w jednym z basenów, zlokalizowanych na dachach wieżowców w Kuala Lumpur.

Do Azji udasz się w terminie 7(8)-19(21) czerwca z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina. Na początku zarezerwuj loty do Dżakarty i z powrotem, które odbędą się na pokładach samolotów linii Air China z bagażem rejestrowanym wliczonym w cenę biletu. Po drodze przewoźnik zaplanował przesiadki w Pekinie. W trakcie oczekiwania na kolejny lot, możesz wybrać się na szybkie zwiedzanie chińskiej stolicy lub Wielkiego Muru. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Po wylądowaniu w stolicy Indonezji, skorzystaj z oferty lokalnych przewoźników: Garuda Indonesia, Trans Nusa lub Air Asia i wyrusz w dalszą podróż, na Sumatrę Południową, do Kuala Lumpur, na Bali lub na Penang.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Air China/Garuda Indonesia/Trans Nusa/ Air Asia
Bagaż: podręczny/podręczny i rejestrowany

Hotel od 86 PLN/pokój/noc

Po przylocie do stoli Indonezji zatrzymaj się w 4* Menara Peninsula Hotel. Czekać cię będzie w nim, basen, kawiarnia, restauracja i centrum fitness.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Sumatrze Południowej wybierz bardzo dobrze oceniany 4* Emersia Hotel and Resort. Obiekt oferuje swoim gościom dostęp do baru, restauracji i basenu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jeśli wybierasz się do stolicy Malezji, rekomenduję 4* Ibis Kuala Lumpur City Centre. W obiekcie znajdziesz zlokalizowany na jego dachu basen ze wspaniałym widokiem na miasto. Dodatkowo hotel oferuje swoim gościom, komfortowo urządzone pokoje z klimatyzacją i bezpłatnym WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na wyspie Penang zatrzymaj się w 4* hotelu Eastin. Na jego terenie znajduje się centrum spa, bar, restauracja i basen. Pokoje wyposażone są w bezpłatne WiFi i klimatyzację.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »