Przedłużony weekend we Lwowie za 220 PLN. Loty z Katowic (dla wszystkich) + 2 noclegi
Okazja na okołoweekendową wycieczkę na Ukrainę. Za pakiet obejmujący przeloty, dla których nie będzie wymagane posiadanie członkostwa Wizz Discount Club oraz zakwaterowanie w centrum miasta zapłacicie jedyne 220 PLN.
Lwów to jedno z najtańszych miast na city-break. Ceny hoteli i wyżywienia są naprawdę atrakcyjne. Warto więc skorzystać i zobaczyć chociażby wpisane na Listę Dziedzictwa Narodowego UNESCO historyczne centrum tego miasta. Polecamy również odwiedzić rynek wraz z klasycystycznym, postawionym na początku XIX w. Ratuszem, Kopiec Unii Lubelskiej, Arsenał, Basztę Prochową i Teatr Miejski. Na uwagę zasługują także Katedra Łacińska, XIV -wieczna Katedra Ormiańska oraz Sobór św. Jura.
Podsumowanie oferty
Loty z Katowic do Lwowa (13-15 grudnia) za 156 PLN / 2 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Kryva Lypa za 284 PLN / 2 osoby / 2 noce (142 PLN / osoba)
Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Wizz Air. We Lwoie proponuję Wam obiekt Kryva Lypa, który znajduje się w odległości 200 metrów od kościoła Jezuitów i oferuje bezpłatne WiFi. Pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem. W każdym z nich znajduje się łazienka.
Costa Blanca od 2559 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Costa del Sol od 2632 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Monastir od 2016 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖