Fly4free.pl

Ferie: przedłużony weekend w Trondheim za 372 PLN. Loty z Gdańska + 3 noclegi

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
372 PLN
Oferta nieaktualna
Trondheim zorza polarna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dariusz Bruhnke / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na początku ferii zimowych (województwo pomorskie) na północ Norwegii, gdzie będziecie mieli okazję spędzić kilka dni w Trondheim. Za przeloty oraz noclegi w pensjonacie położonym w centrum miasta zapłacicie tytułowe 372 PLN.

Podsumowanie oferty

372 PLN / osoba (1489 PLN / 4 osoby)
Loty z Gdańska do Trondheim (9-12 lutego) za 312 PLN / 4 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w pensjonacie City Living Sentrum za 1177 PLN / 4 osoby / 3 noce (294 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Obiekt City Living Sentrum jest usytuowany w centrum miasta, 400 metrów od głównego dworca kolejowego i 50 metrów od deptaka Nordre gate. Obiekt oferuje pokoje i apartamenty z takimi udogodnieniami jak telewizor z płaskim ekranem, bezpłatne WiFi, lodówka, czajnik elektryczny. W prywatnej łazience znajduje się suszarka do włosów.

Jeśli chcecie wypożyczyć samochód, to najlepiej zróbcie to tuż po przylocie do Trondheim. Z ubezpieczeniem Icarhireinsurance nie będziecie musieli martwić się o pojazd w trakcie wynajmu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »