Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Norwegii – Alesund na 2 dni za 328 PLN (373 PLN bez WDC). Loty z Gdańska + apartament

328 PLN
Alesund widok
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Vlada Photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Alesund to norweskie, portowe miasto, idealne na krótki urlop, by odetchnąć od codzienności. Piękna lokalizacja wśród norweskich fiordów, kolorowe budynki oraz klimatyczne uliczki sprawiają, że da się tam poczuć prawdziwy, skandynawski klimat.

Podsumowanie oferty

328 PLN / osoba (656 PLN / 2 osoby)
Loty z Gdańska do Alesund (27 - 29 października ) za 154 PLN / 2 osoby (77 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w apartamencie za 502 PLN / 2 osoby / 2 noce (251 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Zarezerwujcie nowoczesny apartament, leżący niedaleko centrum miasta. Będzie on idealnym miejscem do zwiedzania okolicznych atrakcji i dobrą bazą wypadową.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »