Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Lizbonie za 412 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel

412 PLN
Oferta wyprzedana
tramwaj w lizbnonie
Foto: Rrrainbow / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na wyjazd do wspaniałej stolicy Portugalii? To jedno z najpiękniejszych miast w Europie i możecie przekonać się o tym na własnej skórze. Skorzystajcie z oferty i sami zobaczcie cudowne zabytki Lizbony.

Na wycieczkę do Portugalii wybierzecie się w połowie stycznia, w terminie 13–16 stycznia (czwartek–niedziela). Do Lizbony polecicie z warszawskiego lotniska w Modlinie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymacie się w 4* hotelu 3K Madrid, który zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym obiekcie. Z lotniska w okolice miejsca zakwaterowania dojedziecie metrem za 1,5 EUR (ok. 7 PLN).

Termin podróży: 13–16 stycznia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu zapłacicie 412 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 578 PLN/pobyt/2 osoby

W Lizbonie polecam wam noclegi w 4* hotelu 3K Madrid. To obiekt zlokalizowany w pobliżu centrum stolicy. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi oraz basenu i siłowni. Pokoje są komfortowe i posiadają prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w stolicy Portugalii?

Zwiedzanie Lizbony powinniście rozpocząć od wizyty w słynnej dzielnicy Bairro Alto, która jest jednym z najpopularniejszych miejsc w stolicy. Wszystko ze względu na liczne restauracje, bary i pracownie artystów. Polecam wam również spacer wzdłuż rzeki Tag. Po drodze natkniecie się na liczne atrakcje: Pomnik Odkrywców, plac Praça do Comércio, wieżę Belém oraz most 25 Kwietnia.

W czasie waszego pobytu w stolicy Portugalii musicie przejechać się rozsławionym żółtym tramwajem. To bardzo popularna i oblegana przez turystów atrakcja. Jeśli chcielibyście z niej skorzystać, powinniście wybrać linię 28, która prowadzi przez ciekawe dzielnice: Graca, Alfama, Baixa i Estrela.

Poza tym warto odwiedzić Katedrę Sé i zamek św. Jerzego, z którego rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na miasto i okolice.

Foto: Kit Suman / Unsplash.com
widok na lizbone
Foto: Merlin74 / Shutterstock
tramwaj w lizbonie
Foto: S-F / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aby wjechać do Lizbony, potrzebujecie testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem. Wymóg testu dotyczy także osób w pełni zaszczepionych!
  • Aktualne restrykcje związane z podróżowaniem do Portugalii znajdziecie tutaj.
  • Sprawdźcie, co należy zwiedzić i zobaczyć w stolicy Portugalii.
  • Zobaczcie, jak tanio i łatwo dojechać z lotniska do miasta.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Aby zaoszczędzić pieniądze na przejazdach – jednorazowy bilet to koszt 1,5 EUR – rekomenuję wam zakup przepustki upoważniającej do nielimitowanych przejazdów wszystkimi środkami transportu w mieście – jej koszt to 10,60 EUR/dzień (ok. 49 PLN).
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Poprawcie „ Aby wjechać do Lizbony, potrzebujecie testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem. Nie dotyczy to osób w pełni zaszczepionych”Wymóg testu dotyczy także osób w pełni zaszczepionych! 
Szy Mi, 30 listopada 2021, 11:28 | odpowiedz
Dzięki za czujność :)
Szymon Kuś, 30 listopada 2021, 11:36 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »