Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Finlandii za 315 PLN (351 PLN bez WDC). Loty do Turku + 2 noclegi

315 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Igor Grochev / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dobra okazja, aby pod koniec maja wybrać się na krótki, okołoweekendowy city break do Finlandii. Tytułowa cena obejmuje loty liniami Wizz air oraz zakwaterowanie w 3* hotelu położonym w centrum.

Położone w południowo-zachodniej Finlandii Turku jest najstarszym fińskim miastem. Słynie z pięknej nadmorskiej promenady, XIII-wiecznego zamku, drewnianych zabudowań czy też przyjemnego rynku i parku, którego środkiem przebiega rzeka Aurajoki. W tym okresie będziecie mogli liczyć na przyjemne temperatury w granicach 18 stopni Celsjusza. Z lotniska do centrum Turku dostaniecie się w ok 13 minut autobusem.

Podsumowanie oferty

315 PLN / osoba (630 PLN / 2 osoby)
Loty z Gdańska do Turku (25-27 maja) za 156 PLN / 2 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w 3* hotel Hesehotelli za 474 PLN / 2 osoby / 2 noce (237 PLN / osoba)

W najniższej cenie dostępne są 2 bilety, za kolejne zapłacicie jedynie 5 PLN więcej.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Jako miejsce zakwaterowania wybrałem dla Was 3* hotel Hesehotelli. Wyróżnia się on dogodną lokalizacją w centrum miasta, tuż obok dworca autobusowego. Komfortowe pokoje wyposażone są w klimatyzację i ogrzewanie, telewizor z płaskim ekranem, lodówkę i prywatną łazienkę. Na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Polecam, Aleksander KWaśniewski.
nick, 4 marca 2019, 21:02 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »