Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Atenach za 292 PLN. Loty z Katowic i pobyt w 4* hotelu

292 PLN
widok na akropol
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: milosk50 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To jest pomysł na idealny city break! Odwiedźcie cudowną Grecję i zobaczcie starożytne zabytki związane ze słynną mitologią. Do tego skorzystacie ze zdecydowanie lepszej pogody niż w Polsce. Spakowani?

Do Aten wybierzecie się w terminie 3-6 lutego (czwartek–niedziela). Loty odbywać się będą z lotniska w Katowicach, na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymacie się w 4* Art Hotel Athens, który znajduje się w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od Teatru Narodowego.

Termin podróży: luty 2022 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu zapłacicie 367 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 294 PLN/2 osoby

Katowice – Ateny – Katowice >>

Hotel 290 PLN/2 osoby/3 noce

W greckiej stolicy zatrzymajcie się w 4* butikowym Art Hotel Athens. To dobrze oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w centrum miasta. Wszystkie pokoje posiadają komfortowe łóżka i prywatne łazienki.

Co zobaczyć w stolicy Grecji?

Ateny – przez jednych uwielbiane, przez innych uważane za chaotyczne, nieuporządkowane miasto. Nawet jeżeli odniesiecie takie wrażenie, nie zrażajcie się: to jedno z tych miejsc, które mają swój własny, niepowtarzalny charakter, a na miejscu będziecie mogli zobaczyć najważniejsze zabytki będące kolebką naszej cywilizacji.

Jak zaplanować swój kilkudniowy wypoczynek? Dostępnych atrakcji jest mnóstwo i sami będziecie musieli zdecydować, które z nich odwiedzicie w czasie krótkiego city break’u. Osobiście rekomenduję wizytę na Akropolu wraz z muzeum, AeropagAgorę oraz zwiedzanie muzeum archeologicznego

ateny rzezba
Foto: Giannis Papanikos / Shutterstock
Foto: Constantinos Kollias / Unsplash.com
Foto: Arthur Yeti / Unsplash.com
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »