Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Apulii za 766 PLN. W cenie loty do Bari z Krakowa i noclegi w Monopoli

766 PLN
Oferta wyprzedana
Apulia miasteczko nad morzem
Foto: Vadym Lavra / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odwiedźcie jeden z najpiękniejszych włoskich regionów! Polećcie do Bari i odkryjcie wspaniałą Apulię. Na miejscu znajdziecie romantyczne miasteczka, malownicze widoki i świetną pogodę.

Do Włoch udacie się w terminie 13–17 maja (piątek-wtorek). Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku w Krakowie. Do Apulii polecicie na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air, a do Polski wrócicie, korzystając z usług irlandzkiego przewoźnika Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli mały bagaż podręczny.

Na miejscu zatrzymajcie się w miejscowości Monopoli w pensjonacie Rizzi Marianna B&B, który znajduje się w pobliżu wybrzeża. Od większości atrakcji dzielić was będzie kilka minut spaceru. Ponadto skorzystacie z darmowego Wi-Fi i otrzymacie darmowe śniadania.

Termin podróży13–17 maja (piątek-wtorek)
Linia lotnicza: Ryanair i Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowaniepensjonat

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 766 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 316 PLN/2 osoby

Kraków – Bari – Kraków >>

Hotel 1216 PLN/pobyt/2 osoby

W Monopoli zatrzymajcie się w pensjonacie Rizzi Marianna B&B. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W obiekcie znajdziecie komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 836 PLN/pobyt/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wypożyczcie Fiata Pandę lub podobny model samochodu w tej klasie i odkryjcie Apulię na własną rękę!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »