Fly4free.pl

Promocja w Ryanair: kup jeden bilet, a drugi dostaniesz za 50% ceny! Podróże już od 133 PLN/2 osoby

133 PLN/2 osoby
Oferta wyprzedana
Foto: Tomasz Lechowski
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli lubicie podróżować w parze lub z grupą znajomych, to ta oferta jest dla was idealna. Nie przegapcie okazji i zarezerwujcie przeloty na wczesnowiosenny wypoczynek lub na krótki city break – wybór pozostawiam wam.

W podróż w atrakcyjnych cenach udać się będziecie mogli w lutym i marcu z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, warszawskiego lotniska w Modlinie oraz Wrocławia.

Dostępnych jest wiele kierunków – idealnych na krótką wycieczkę, takich jak: Budapeszt, Dublin, Edynburg, Kijów czy Wiedeń oraz na słoneczny wypoczynek na jednej ze śródziemnomorskich wysp: Sardynię (Alghero, Cagliari), Sycylię (Katania), Cypr (Pafos) jak i do Azji (Amman)!

Termin podróży: luty – marzec
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Foto:

Skrócone warunki promocji:

– Aby skorzystać z promocji „Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny”, musicie kupić bilet w taryfie Value na lot od 10 lutego 2022 do 31 marca 2022 (włącznie), aby otrzymać drugi bilet w taryfie Value za 50% ceny.
Rezerwacji należy dokonać dziś do północy (9 lutego 2022) dla więcej niż 1 pasażera.
– Promocja „Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny” jest zależna od dostępności.
– Promocja „Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny” dotyczy tylko taryfy Value i jest dostępna na wybranych trasach.
– Promocji „Kupujesz jeden, drugi masz za pół ceny” nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi, rabatami lub promocjami.

Hotel od 213 PLN/2 osoby/noc

W Alghero rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Soleado. Na miejscu będziecie zakwaterowani w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz minibar. W łazience jest wanna z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W stolicy Szkocji zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Travelodge Haymarket. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w ogrzewanie, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym jest także łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Mike Peters / Unsplash.com
sardynia
Foto: CoolR / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »