Fly4free.pl

Promocja w PLL LOT: sylwestrowy zbiór lotów po Polsce od 154 PLN!

154 PLN
Foto: Marti Bug Catcher / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wciąż nie macie planów na tegoroczną zabawę sylwestrową? Przychodzę do was ze zbiorem krajówek obejmujących pożądany termin. Co więcej, w podróż wybierzecie się na pokładzie polskiego przewoźnika PLL LOT. Sami zdecydujcie, czy nowy rok przywitacie w stolicy kraju, w Krakowie, we Wrocławiu, a może w Poznaniu?

Wszystkie loty pomiędzy polskimi miastami realizowane są na pokładzie samolotów PLL LOT. W terminie obejmującym sylwestra będziecie mogli wybrać się m.in. do Wrocławia, do Warszawy, do Krakowa i do Poznania. W cenę biletów wliczone są wyłącznie bagaże podręczne, dlatego przeczytajcie nasz poradnik, jak się spakować.

Termin podróży: sylwester 2021/2022
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel od 210 PLN/2 osoby/noc

Planujecie spędzić sylwestrową noc w Poznaniu? Skorzystajcie ze świetnej ceny i zatrzymajcie się w 3* hotelu HP Park. Obiekt cieszy się świetnymi opiniami wśród dotychczasowych gości i oferuje komfortowe, klimatyzowane pokoje z widokiem na Jezioro Maltańskie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może Wrocław? 3* hotel Boutique to obiekt położony blisko galerii handlowej Magnolia. Tuż przy hotelu znajdziecie przystanek tramwajowy i autobusowy, którym w łatwy sposób dostaniecie się do centrum miasta. Na terenie całego obiektu działa bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Patryk Kosmider / Shutterstock
Foto: Patryk Kosmider / Shutterstock
Foto: Marti Bug Catcher / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Sprawdźcie, jak szybko dostać się z lotniska w Krakowie do centrum miasta.
  • Sprawdźcie, w jaki sposób dostać się do centrum Wrocławia z portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika.
  • Nie bójcie się małego bagażu. Z tym poradnikiem oraz wskazówkami nauczycie się optymalnego wykorzystania przestrzeni w walizce lub plecaku.
  • Nie macie pojęcia, co warto zobaczyć w danym mieście? Sprawdźcie ten wątek na forum, który dedykowany jest podróżowaniu po Polsce.
  • Zastanawiacie się, dokąd możecie jechać bez ograniczeń? Sprawdzicie to łatwo naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
a będą takie fajerwerki jak na zdjęciach?
aaa1234, 2 grudnia 2021, 11:51 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »