Fly4free.pl

Porto i Barcelona w jednej podróży z Warszawy za 184 PLN

Foto: MarinaDa / Shutterstock
Przygotowaliśmy dla Was kolejną propozycję wycieczki, tym razem z Warszawy, w trakcie której odwiedzicie niesłychanie ciekawe miasta Półwyspu Iberyjskiego. Tu się nie ma co zastanawiać - zacznijcie planować podróż już teraz!

Porto – miasto położone na wzgórzach, nad Oceanem Atlantyckim, gdzie budynki przykuwają uwagę mieniącą się czerwienią dachówek. Zagubcie się na uliczkach starówki, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a wieczór spędźcie nad rzeką Duoro, delektując się kieliszkiem najlepszego Porto.

Foto: Kotomiti Okuma, Shutterstock

Barcelona jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej ekscytujących miast na świecie. Posiada ogromną liczbę atrakcji, w tym w centrum miasta, które zachowuje swój średniowieczny układ ulic; niektóre wspaniałe architektury modernistycznej, w tym kilku budynków dzieła Gaudiego. Z tych najbardziej popularnych wyróżniają się dzieła: Sagrada Família, Casa Milà i Batlló oraz Park Güell. Dla największych fanów piłki nożnej to świetna okazja, by wybrać się na mecz najpopularniejszej drużyny świata. Przez cały rok panuje tam niemal doskonały klimat, dzięki czemu jest to idealne miejsce, aby wybrać się tam o każdej porze roku. Będąc na miejscu koniecznie spróbujcie hiszpańskiej kuchni.

Foto: Joakim Lloyd, Shutterstock

LOTY

Plan podróży:

Wizz Air | Warszawa (Chopin) 21:40 – Porto 00:35 | 44 PLN (WDC) | 24 (25) stycznia
Ryanair | Porto 06:35 – Barcelona 09:25 | 55 PLN | 30 stycznia
Wizz Air | Barcelona 21:15 – Warszawa (Chopin) 00:20 | 19,99 EUR (ok. 85 PLN) (WDC) | 1 (2) lutego

Kliknijcie i zarezerwujcie lot z Warszawy do Porto

Kliknijcie i zarezerwujcie lot z Porto do Barcelony

Kliknijcie i zarezerwujcie lot z Barcelony do Warszawy

Bilety lotnicze w tytułowej cenie dostępne są dla osób posiadających konto Wizz Discount Club, pozostali za bilety zapłacą więcej. Pamiętajcie, że lecicie tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

W Porto polecam Wam zakwaterowanie w Oporto Cosy. Każdy z tutejszych pokojów ma indywidualny wystrój. Goście mogą również bezpłatnie korzystać z WiFi. Pokoje są codziennie sprzątane.

W Barcelonie zatrzymajcie się w hotelu Parallel. Czekają tu na Was komfortowe pokoje z bogatym wyposażeniem, nowoczesnym wystrojem oraz prywatną łazienką. Obiekt posiada dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »