Fly4free.pl

Pomysł na podróż: Wietnam+Australia z Warszawy za 2566 PLN

2566 PLN
Perth
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: bmphotographer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeżeli skorzystacie z przygotowanej przeze mnie oferty, będziecie mieli okazję spędzić kilka dni na południu Wietnamu oraz na zachodnim wybrzeżu Australii. Oba miejsca odwiedzicie w trakcie panującego tam sezonu.

Wycieczkę rozpoczniecie przelotem 17 lutego z Warszawy do Ho Chi Minh. Do stolicy Polski wrócicie 5 marca. Podróż odbędziecie na pokładach samolotów linii Air China z długimi przesiadkami w Pekinie (15 i 16h). Czas między przylotem a odlotem ze stolicy Państwa Środka możecie wykorzystać na zobaczenie miasta.

Polecicie z bagażem rejestrowanym (nadawany do luku) oraz z bagażem podręcznym. Za 1639 PLN dostępnych jest kilka terminów z lotami, wybierzecie jeden: 17 lutego-3 marca, 17 lutego-5 marca, 19 lutego-5 marca, 21 lutego-5 marca oraz 21 lutego-8 marca.

Po 3-dniowym pobycie w Wietnamie polecicie do Perth, gdzie spędzicie 10 kolejnych dni. W drogę powrotną do Ho Chi Minh wyruszycie 3 marca. Podróż do Australii odbędziecie tylko z bagażem podręcznym na pokładach samolotów linii Air Asia X. Po drodze czekać was będą przesiadki na lotnisku w Kuala Lumpur. Za bagaż nadawany do luku będziecie musieli zapłacić 44.12 USD w jedną stronę. (ok. 170 PLN) w

W Ho Chi Minh proponuję wam noclegi w 4-gwiazdkowym hotelu Northern Saigon, który znajduje się w odległości 5 minut spacerem od ulicy Nguyen Hue oraz 15 minut spacerem od Ben Thanh Market. Z lotniska w okolice hotelu dojedziecie autobusem za ok. 4 PLN.

W Perth proponuję wam zatrzymać się w hotelu Akara, który leży w centrum miasta. Zachęcam was także do wypożyczenia samochodu na cały pobyt w Australii. Ceny wynajmu zaczynają się już od 174 PLN za dobę

UWAGA! Obywatele planujący odwiedzić Wietnam zobowiązani są do posiadania ważnej wizy uprawniającej do wjazdu na terytorium tego kraju. Aby wiza mogła być wydana, paszport obywatela RP musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy po planowanej dacie opuszczenia terytorium Wietnamu.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »