REKLAMA

PolskiBus: do Zakopanego od 18 XII (nowości)

Niedawno informowaliśmy was o zakupie przez PolskiBus.com nowych autokarów, a także o planach rozwojowych jakie ma ten przewoźnik. Dziś mamy dobre wiadomości i konkrety, na które wielu z was czeka. PolskiBus.com: nowe autokary, nowe trasy! >>Polski Bus za kilka dni odbierze część nowych pojazdów, a to oznacza zmiany w rozkładzie jazdy i to już od 18 grudnia. Dzięki Fly4free.pl możecie poznać je jako pierwsi.

Nocą do Zakopanego

Nowością, o której F4F już informowało, jest modyfikacja trasy P6. Obecnie łączy ona Warszawę z Kielcami, Krakowem i Katowicami. W nowym rozkładzie, od 18 grudnia połączenie to nie będzie obsługiwało Katowic, a z Krakowa zostaje przedłużone do Zakopanego.

Tak więc wyjeżdżając z Warszawy o 23:45 do stolicy polskich gór dotrzemy na 7:00 rano. W drogę powrotną autokar wyjedzie o 23:30, by dotrzeć do Warszawy na 6:30.

Z kolei od lutego przyszłego roku na tej trasie będzie dostępne też i dzienne połączenie. Z Warszawy wyjedziemy o 14:30 by do Zakopanego dojechać na 21:25. Powrót o 10:00 i przyjazd do Warszawy na 17:00

Będą również oprócz tego dwa odrębne połączenia z Warszawy do Krakowa.

Kolejną zmianą na trasie P6 jest przystanek w Kielcach. Od nowego rozkładu autokary przewoźnika nie będą zatrzymywać się na dworcu PKS przy ulicy Czarnowskiej, a w centrum miasta przy ulicy Żytniej.

Więcej połączeń do Gdańska

(Aktualizacja 24 XI 16:00: trasa Warszawa – Gdańsk trafiła właśnie do sprzedaży. Bilety można kupować na dni 18 XII – 8 I)

Dobra informacja jest też dla podróżujących na trasie Warszawa – Gdańsk. Tutaj olbrzymie zainteresowanie połączeniami sprawiło, że autokary przewoźnika od rana do późnego wieczora w obu kierunkach kursowały będą z częstotliwością co… dwie godziny. Ostatnie kursy wykonywane będą przed północą.

Zmiany w Białymstoku oraz Lublinie

Pasażerowie korzystający z połączeń na trasie P8 Warszawa – Białystok będą mogli dotrzeć do stolicy w bardziej dogodnych dla nich godzinach. Odjazdy z Białegostoku zostają zmodyfikowane, aby autokar rano dojeżdżał do stolicy. Zmian dokonano na prośbę pasażerów.

Z kolei na trasie P7 Warszawa – Lublin pasażerowie uzyskają dwa dodatkowe połączenia. W sumie linia ta obsługiwana będzie już pięcioma kursami na dobę.

Kolejne zmiany niebawem

Zmiany w rozkładzie jazdy będą wprowadzane sukcesywnie w zależności od terminu odbioru kolejnych autokarów oraz uzyskiwania zezwoleń. Przewoźnik ma w planach uruchomienie kolejnego międzynarodowego połączenia oraz dodatkowych połączeń krajowych, w tym do nowych miast.

Nowa porcja biletów już wkrótce

Zapewne ciekawi jesteście kiedy PolskiBus.com rozpocznie sprzedaż biletów na nowe i zmodyfikowane trasy? Z naszych informacji wynika, że powinna rozpocząć się ona najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu. A więc udanych polowań i przyjemnej podróży!

REKLAMA
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Ale biletów jeszcze nie ma?
Marcin, 22 listopada 2011, 18:01 | odpowiedz
Czyli wychodzi na to, że będzie też dzienne połączenie z Kielc zarówno do Krakowa, Warszawy i Zakopanego! Pięknie A nie wiecie co z przenosinami przystanku w Kielcach ?
Zdzicho_z_Kielc, 22 listopada 2011, 18:01 | odpowiedz
nie doczytałem z tym dworcem :) a te "dwa odrębne połączenia z Warszawy do Krakowa. " to przez Kielce również?
Zdzicho_z_Kielc, 22 listopada 2011, 18:03 | odpowiedz
Liczę ba połaczenia Gdańsk-Berlin idealnie by pasowało na loty z Berlina
Adam, 22 listopada 2011, 18:49 | odpowiedz
==> Marcin Biletów na nowe trasy w systemie, jeszcze nie ma. ==> Zdzicho_z_Kielc Tak, przez Kielce.
Konrad, 22 listopada 2011, 19:32 | odpowiedz
a o Łodzi ani słowa:(
maniek, 22 listopada 2011, 19:49 | odpowiedz
No i wiedziałem że zlikwidują Katowice-Kraków. A coraz więcej ludzi jeździło.
lol, 22 listopada 2011, 20:28 | odpowiedz
WRO KTW ...
Grzyw, 22 listopada 2011, 20:49 | odpowiedz
Szkoda, że nie ma nic nowego z Bydgoszczy i Poznania:(((
Astrid, 22 listopada 2011, 20:55 | odpowiedz
Zgadzam się z Astrid. Brakuje połączeń z Poznania, a oferta wciąż powiększana jest z Warszawy. Pępek świata!
bbbasiaaa, 22 listopada 2011, 21:40 | odpowiedz
a ze Szczecina???
Edeyta, 22 listopada 2011, 22:07 | odpowiedz
Mogliby spróbować puścić kurs Wrocław-Lublin
karol, 22 listopada 2011, 22:15 | odpowiedz
spokojnie, miejmy nadzieję, że to dopiero początek nowych tras i faktycznie coś nowego będzie z WRO:)
so-fly, 22 listopada 2011, 22:17 | odpowiedz
Wszystko fajnie, ale tylko Warszawa? Nie marzę o niczym więcej jak trasie Łódź - Zakopane...
Beata, 22 listopada 2011, 22:47 | odpowiedz
orientujecie sie jak sie sprawy maja z przystankiem na Schonefeld?
arqs, 22 listopada 2011, 23:20 | odpowiedz
Właśnie, może Redakcja jest w stanie udzielić informacji na temat przystanku przy lotnisku Schoenefeld? :) Mam kilka lotów na przyszły rok i chętnie wysiadłbym bezpośrednio przy SXF. :)
papasmerf, 22 listopada 2011, 23:25 | odpowiedz
Przydałoby się połączenie Gdańsk > Bydgoszcz > Poznań > Wrocław
lolol, 22 listopada 2011, 23:30 | odpowiedz
Niestety ale PB w tym tygodniu racej nie wyrobi się w biletami na nowe trasy :(
Polo, 23 listopada 2011, 8:04 | odpowiedz
Mogli by zrobic Katowice-Berlin albo Krakow-Berlin przez Katowice
JACARAIPE, 23 listopada 2011, 8:07 | odpowiedz
Dużo osób by ucieszyły połączenia: Gdańsk-Berlin i Gdańsk-Wrocław. Mam nadzieję, że władze PB zdają sobie z tego sprawę.
Michi, 23 listopada 2011, 9:59 | odpowiedz
karol : Mogliby spróbować puścić kurs Wrocław-Lublin Karol, a ile osób latałoby na tej trasie - no proszę Cię, jakoś nie widzę wielkiego związku między tymi dwoma miastami - studenci jesli już wyjeżdzają z Lublina to prawdopodobnie do Wawy, a nie do Wrocławia P.s. oczywiście jeśli taką trasę otworzą, to ok, ale dla mnie sensu ona nie ma żadnego
sanchez, 23 listopada 2011, 10:24 | odpowiedz
Zdecydowanie powinni dac trase Krakow - Katowice - Wroclaw - (Berlin). A na euro przydalaby sie Gdansk - Poznan - Wroclaw.
Mack, 23 listopada 2011, 11:03 | odpowiedz
KTO WIE JAKIE NOWE MIASTO POZA POLSKĄ MA BYĆ CELEM POLSKIEGOBUSA PO 18 GRUDNIA???? BUDAPESZT????
BRADER, 23 listopada 2011, 13:46 | odpowiedz
Proszę nie pisać całych zdań kapitalikami. To psuje estetykę strony i utrudnia czytanie.
Ewelina, 23 listopada 2011, 13:59 | odpowiedz
OK Nie ma sprawy....tylko estetykę strony tak naprawdę psują błędy w pisaniu słów z wielkiej lub z małej litery.....można przecież tego uniknąć....a co do trudności w czytaniu, to raczej jest odwrotnie.....
BRADER, 23 listopada 2011, 14:13 | odpowiedz
Dziękuję :). Z nowych miast poza Polską z tego co wiemy, największe szanse ma Budapeszt. Kiedy ruszy? Najprawdopodobniej nie 18 grudnia a później. Zależy to od terminów dostaw nowych autobusów i uzyskiwania pozwoleń na trasę.
Ewelina, 23 listopada 2011, 14:23 | odpowiedz
Proszę o Warszawa - Praga / przez Szklarską Porębę
Robin, 23 listopada 2011, 14:26 | odpowiedz
a gdzie RZESZÓW ?? !! ??
aniston, 23 listopada 2011, 18:41 | odpowiedz
czy wiecie jak PB dodaje nowe bilety do puli? czy jest to np raz na dzień, czy raz na tydzień? i kiedy? z tymi biletami po 1 zł w moim prypadku jest trochę jak z bakteriami - dużo o nich słyszałem, ale jeszcze nie widziałem :D
Monte, 25 listopada 2011, 18:51 | odpowiedz
Czy będzie połączenie Szczecin - Gdańsk?
Monika, 27 listopada 2011, 17:44 | odpowiedz

REKLAMA
porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »
Akceptuję Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Czytaj więcej ›Technologię tę w ramach Fly4free.pl wykorzystują również nasi partnerzy, których listę znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zakończyć korzystanie z Fly4free.pl. Pozostawienie komunikatu, dalsze przeglądanie Fly4free.pl lub kliknięcie w przycisk „Akceptuję” oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.