Fly4free.pl

Polska mniej znana: zbiór noclegów w Górach Sowich od 194 PLN/pokój

Foto: Martin Minarik / Shutterstock
od
194 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.10.2022 - 30.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się w mniej znane Góry Sowie! To wyjątkowo interesujący region w Polsce, w którym znajdziecie liczne szlaki piesze oraz tajemnicze atrakcje związane z II wojną światową. Macie ochotę odkryć ten zakątek Dolnego Śląska? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów!

Wszystkie poniższe obiekty cieszą się bardzo dobrymi ocenami dotychczasowych gości i dostępne są w atrakcyjnych, weekendowych terminach. Wszędzie możecie spodziewać się znakomitych warunków i profesjonalnej obsługi. Ceny zaczynają się już od 194 PLN/noc.

Hotel od 194 PLN/noc/2 osoby

Najtańszym znalezionym przeze mnie obiektem jest 3* Dworek Adamski. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Winnica Celtics to rewelacyjnie oceniany obiekt, który oferuje swoim gościom kompleksowo wyposażoną kuchnię, prywatną łazienkę, salon i sypialnię z wygodnym łóżkiem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Restauracja Ibiza to nowocześnie urządzony hotel zlokalizowany w Ludwikowicach Kłodzkich. W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Karczma Bełty to klimatyczny obiekt, który charakteryzuje się oryginalnym wykończeniem i rewelacyjnymi opiniami dotychczasowych gości. Otrzymacie również darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Sulistrowiczkach zatrzymajcie się w apartamencie Zielone Wzgórze. Obiekt będzie idealną bazą wypadową do zwiedzania Gór Sowich. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Potrzebujecie nieco luksusu? W takim razie wybierzcie 4* hotel Pałac Jugowice, który wyróżnia się wyjątkowo komfortowymi warunkami zakwaterowania. Na miejscu znajdziecie strefę spa i basen wewnętrzny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Chcielibyście poczuć się niczym król i królowa? W takim razie Zamek Sarny będzie dla was idealnym wyborem! Wasz pokój urządzony będzie w oryginalnym stylu przypominającym komnatę. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »