Fly4free.pl

Polinezja Francuska z Berlina za 4392 PLN

4392 PLN
Polinezja francuska widok
Foto: Aleksei Potov / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Pojawiła się ciekawa opcja na to, aby wybrać się w jedno z najbardziej spektakularnych miejsc na naszym globie. Polinezja Francuska to marzenie wielu, które teraz można spełnić!

Obejmująca 5 archipelagów i ponad 150 wysp na Oceanie Spokojnym – Polinezja Francuska to idylliczny raj, który z racji odległości od Europy wciąż pozostaje miejscem, które odwiedzamy głównie w wyobraźni. Bardzo ciekawa oferta, tym bardziej dla osób posiadających wizę do USA, stanowi pretekst by poznać to bajeczne miejsce.

Wylot z Berlina, Pragi czy Wilna to nie problem! Podpowiadamy jak się tam tanio dostać

Podróż odbędziecie na pokładzie samolotów linii Virgin Atlantic oraz Air Tahiti Nui z bagażem rejestrowanym. Po drodze czeka Was przesiadka w Londynie oraz Los Angeles. Pamiętajcie, że przy tego typu lotach wymagana jest wiza USA. Dostępne terminy znajdziecie tutaj.

Nowoczesny kompleks Manava Beach Resort & Spa Moorea urządzony jest w tradycyjnym polinezyjskim stylu. Oferuje on bungalowy z ogrodem, tarasem słonecznym i prywatnym małym basenem. To idealne miejsc dla tych, którzy cenią komfort i klasę.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »