Fly4free.pl

Podróż do Kuala Lumpur za 3191 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i 4* hotel z basenem na dachu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3191 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ESB Professional / Shutterstock
Stolica Malezji to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Azji Południowo-Wschodniej, w którym możesz zobaczyć bliźniacze wieże Petronas Towers i podziwiać z nich zjawiskowe widoki. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i zaplanuj wyjazd do Kuala Lumpur!

Do Azji udasz się w terminie 5(6)-13(14 czerwca) z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina. W obie strony polecisz linią Air China. Po drodze przewoźnik zaplanował przesiadki w Pekinie. Możesz skorzystać z darmowej wizy tranzytowej i zwiedzić miasto. W cenę biletu wliczony został bagaż podręczny i rejestrowany.

Na miejscu zatrzymaj się w 4* hotelu Ibis Kuala Lumpur City Centre. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta, dzięki czemu będzie świetną bazą wypadową do jego zwiedzania. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną – więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym wątku na forum.

Termin podróży: 5(6)-13(14) czerwca
Linia lotnicza: Air China
Bagaż: podręczny + rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 3191 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 1105 PLN/2 osoby/pobyt

W Malezji rekomenduję bardzo dobrze oceniany 4* Ibis Kuala Lumpur City Centre. Obiekt posiada odkryty basen na dachu, z którego rozpościera się piękny widok na miasto. Dodatkowo znajdziesz w nim strefę fitness, bar, restaurację oraz komfortowe pokoje wyposażone w bezpłatne WiFi i klimatyzację.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Kuala Lumpur
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2086 PLN
  • Liczba ofert291
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu7 g. później
  • Walutaringgit (MYR)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Kuala Lumpur
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »