Fly4free.pl

Wyprzedaż w PLL LOT! Bilety do Baku, Bejrutu i Sarajewa z polskich miast od 333 PLN

333 PLN
Oferta wyprzedana
panorama baku
Foto: Leonid Andronov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W dzisiejszej odsłonie cyklicznej promocji „Szalona Środa” macie okazję „upolować” przeloty w niskich cenach na atrakcyjnych kierunkach, w tym na najnowszej trasie PLL LOT – Baku. Ponadto wybrać się możecie do Bośni i Hercegowiny (Sarajewo) oraz stolicy Libanu

Bilety w atrakcyjnych cenach dostępne są tylko dziś, na podróże pomiędzy 23 marca a 31 sierpnia. Część z przykładowych terminów znajdziecie wypisanych poniżej. Na wszystkich trzech kierunkach (Baku, Bejrutu, Sarajewo) polecicie bezpośrednio z warszawskiego lotniska im. Chopina na pokładach samolotów linii PLL LOT.

Decydując się na start z portów regionalnych (Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław), po drodze czekać was będą krótkie lub nieco dłuższe przerwy na stołecznym lotnisku. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: marzec – sierpień
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Hotel od 360 PLN/2 osoby/noc

W Sarajewie proponuję wam noclegi w 4* hotelu Central, który położony jest nieopodal rzeki Miljacka. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z wanną i prysznicem oraz suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w stolicy Azerbejdżanu rekomenduję wam noclegi w 5* Baku Marriott Hotel Boulevard, który położony jest nad Morzem Kaspijskim. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedziecie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »