Fly4free.pl

PLL LOT: Loty do Miami z 6 polskich miast od 1925 PLN

1925 PLN
Oferta wyprzedana
Miami budka
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sean Pavone / Shutterstcok
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Bezpośrednie przeloty ze stolicy Polski na Florydę oraz z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia z wygodnymi przesiadkami dostępne są już od 1925 PLN. W podróż do Słonecznego Stanu udacie się we wrześniu.

Wszystkie loty do Stanów Zjednoczonych odbędziecie na pokładach samolotów naszego narodowego przewoźnika PLL LOT. Z Warszawy do Miami polecicie bezpośrednio Boeingiem 787 Dremliner. W kwocie 1928 PLN udacie się tam np. w terminie 6-14 września.

Wszystkie loty z portów regionalnych odbywają się z wygodną przesiadką na lotnisku Chopina. Podróż z Gdańska kosztować was będzie 1925 PLN. Loty z Katowic oraz z Poznania to tylko 1 i 2 PLN więcej.

W takiej samej cenie (1927 PLN) polecicie także z Wrocławia, a najwięcej zapłacą (1952 PLN) osoby wybierające się w podróż z krakowskiego lotniska. Promocyjne bilety dostępne są podczas trwającej Szalonej Środy na podróże we wrześniu. Rezerwacje tylko dziś do godziny 23:59.

Wszystkie terminy z lotami znajdziecie w przygotowanych kalendarzach. Wystarczy, że klikniecie w miasto wylotu, a ukażą wam się dostępne daty z promocyjnymi biletami. Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa oraz Wrocław.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.
UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Seaside All Suites Hotel położony jest zaledwie 3 minuty spacerem od plaży. Na miejscu dostępny jest odkryty basen oraz darmowy parking. Wszystkie apartamenty posiadają aneks kuchenny, część wypoczynkową, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Miami

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »