Fly4free.pl

PLL LOT: Loty do Malezji z 7 polskich miast za 1934 PLN

1934 PLN
Oferta nieaktualna
Kuala Lumpur batu cave
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: f11photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się do Kuala Lumpur z jednego z 7 miast: Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Warszawy lub Wrocławia.

Promocyjna cena lotów 1934 PLN dostępna jest podczas trwającej „Szalonej Środy” i obowiązuje na podróże pomiędzy 1 stycznia, a 31 maja. Proponuję wam 7-dniową wycieczkę z Warszawy począwszy od 14 stycznia. Pomimo trwającej wtedy pory deszczowej, jest to bardzo dobry okres na zwiedzanie i relaks. W ciągu dnia może popadać, ale może być też tak, że przez większość dnia nie spadnie kropla deszczu. Zwracam także uwagę na wysoką temperaturę, która oscylować może w ok. 30 st. Celsjusza.

Międzykontynentalny przelot odbędziecie na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner z przesiadką w Singapurze, a w dalszą drogę do Kuala Lumpur udacie się samolotem linii JetStar. Podróż bez dodatkowych opłat odbędziecie z jedną sztuką bagażu podręcznego oraz jedną rejestrowanego (nadawanego do luku).

W takiej samej cenie jak z z Warszawy do stolicy Malezji polecicie z Gdańska, z Katowic, z Krakowa, z Poznania, z Rzeszowa i z Wrocławia.

Mam dla was także kilka przykładowych terminów z wylotem ze stolicy Polski: 14-21 stycznia, 27 stycznia-4 lutego, 28 stycznia-7 lutego, 11-25 lutego czy 22 lutego-4 marca.

W stolicy Malezji proponuję wam noclegi w 4-gwiazdkowym hotelu Meliá Kuala Lumpur. Położony jest on w dzielnicy biznesowej, w odległości 1.9 km od bliźniaczych wież Petronas. Na miejscu zapewniony będziecie mieli m.in. dostęp do basenu czy sali fitness.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Kuala Lumpur

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »