Fly4free.pl

PLL LOT: loty do Libanu z Warszawy za 552 PLN

552 PLN
zachód słońca
Foto: Giscard Matar/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W trwającej promocji naszego narodowego przewoźnika macie okazje na to, aby w trakcie nadchodzącej zimy wybrać się na niezwykle ciekawy Bliski Wschód.

Okres promocji obejmuje terminy od 15.11.2019 od 31.03.2020 roku. W najniższej cenie polecicie tylko z bagażem podręcznym. Za rejestrowany przyjdzie wam zapłacić 200 PLN więcej (dotyczy lotów w obie strony). Na naszym forum znajdziecie praktyczne wskazówki, które ułatwią wam zaplanowanie urlopu.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 35 x 12 cm.

Na miejscu polecam wam się zatrzymać blisko centrum miasta w hotelu Bella Riva. Ten 4* obiekt dysponuje przestronnymi, nowocześnie urządzonymi pokojami z prywatną łazienką i dostępem do szybkiej sieci WiFi.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »