Fly4free.pl

PLL LOT: tanie bilety do Amsterdamu z Warszawy za 363 PLN

363 PLN
amsterdam kanały
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Yasonya / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się do kraju, który na początku miesiąca zmienił nazwę. Od teraz zamiast Holandię, odwiedzicie Królestwo Niderlandów. A na miejscu czekają na was wiatraki, pola tulipanów i wiele atrakcji związanych z malarstwem Vincenta van Gogha.

Do Amsterdamu możecie dolecieć nieco taniej z przesiadkami lub korzystając z opcji łączonej samolot do Eindhoven + autobus do stolicy Niderladów. Jednak oszczędności nie będą duża, a stracicie sporo czasu. Dlatego warto przyjrzeć się propozycji od naszego narodowego przewoźnika, który oferuje bezpośrednie loty do Amsterdamu.

Do wyboru macie mnóstwo terminów od lutego do końca maja, w tym tak interesujące jak na przedłużone weekendy, Święta Wielkanocne czy też majówkę.

W cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny o standardowych wymiarach. Skorzystajcie z naszych porad dotyczących pakowania.

Termin podróży: luty – maj
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel343 PLN / noc

W stolicy Niderlandów polecam pobyt w bardzo dobrze ocenianym i zlokalizowanym blisko metra Hotelu Mercure Amsterdam Sloterdijk Station.

rezerwacja lotów

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kalendarz najtańszych lotów

Amsterdam - co robić na miejscu?

Jeśli chcecie poczuć prawdziwy klimat miasta to spróbujcie zwiedzać je na rowerze, co będzie już stanowiło atrakcję samą w sobie. Warunki do tego są idealne, bowiem w Amsterdamie znajdziecie ponad 400 kilometrów ścieżek rowerowych.

Możecie także zwiedzać Amsterdam z nieco innej perspektywy, tzn. wykupić rejs w jednej z licznych agencji turystycznych i obserwować życia miasta pływając licznymi kanałami.

Stolica Niderlandów słynie z niezliczonej ilości muzeów, te najważniejsze z nich to Rijksmuseum, Muzeum van Gogha, Muzeum Madame Tussauds, muzeum w browarze Heineken. Znajdziecie także nieco bardziej osobliwe miejsca, jak Muzeum Haszyszu, Marihuany i Konopii czy Muzeum Erotyczne.

Jeśli lubicie kwiaty to musicie wybrać się na pływający targ kwiatowy Bloemenmarkt, który znajduje się na kanale Singel. Znajdziecie tutaj setki tysięcy tulipanów, zarówno w postaci kwiatów ciętych, jak i cebulek w przeróżnych kolorach.

Idąc tropem kwiatów, jako kolejne miejsce na liście „must see” powinniście umieścić Keukenhof. To piękny ogród na powierzchni ponad 30 hektarów, gdzie znajdują się niesamowite kompozycje kwiatowe. Keukenhof działa jedynie przez kilka miesięcy w roku, od pierwszego dnia wiosny do maja.

rowery w amsterdamie
Foto: Dennis van de Water / Shutterstock.com
statek płynący kanałem
Foto: Yasonya / Shutterstock.com
ogrody keukenhof
Foto: Olena Z / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Na pokład możecie zabrać bagaż podręczny – 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa – 40 x 35 x 12 cm.

  • Wiele praktycznych porad odnośnie podróżowania do Amsterdamu znajdziecie na naszym forum.

  • Zaoszczędźcie na przewalutowaniach i płaćcie w Amsterdamie wielowalutową kartą Revolut.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nie zmienił nazwy,  tylko Holendrzy nie będą już używali w oficjalnych dokumentach nazwy Holland. Po polsku dalej Holandią lub Królestwo Nidelandów.
noyle, 11 stycznia 2020, 11:36 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »