24.11.2023

Black Friday w Wizz Air! -25% na wybrane loty: Arabia Saudyjska, Armenia, Rumunia, ZEA czy Teneryfa od 83 PLN

83 PLN Black Friday w Wizz Air
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
„Pink Friday” w Wizz Air tylko na niektórych trasach 🙁 Spokojnie, nawet w tej limitowanej promocji da się znaleźć tanie bilety do ciekawych i dalekich miejsc. Dokąd? Te informacje znajdziesz poniżej w tekście. Zapraszam!
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

W dobrych cenach możesz wybrać się m.in.: do Arabii Saudyjskiej (Rijad), Armenii (Erywań), Egiptu (Hurghada), Macedonii (Skopje), Rumunii (Jassa), Serbii (Belgadra, Nisz), Zjednoczonych Emiratów Arabskich (Abu Zabi) oraz na Teneryfę, ale z… berlińskiego portu lotniczego im. Willy’ego Brandta lub z lotniska w Wiedniu.

Na każdej trasie polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Termin podróży: listopad – marzec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 263 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Armenii rekomenduję ci noclegi w 3* hotelu ibis Yerevan Center, który znajduje się w samym sercu Erywania. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Abu Zabi polecam ci noclegi w 4* hotelu Hawthorn Suites by Wyndham Abu Dhabi City Center. Każdy pokój jest wyposażony w klimatyzację, minibar, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Teneryfie proponuję ci noclegi w 3* hotelu Santa Barbara Golf and Ocean Club by Diamond Resorts, który znajduje się na południowym wybrzeżu Teneryfy, nieopodal plaży San Blas. Na terenie kompleksu są dwa odkryte baseny. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 17.08.2026 przez Wakacje.pl
Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 31 sierpnia za 29,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Kanary mniej znane 🏝️ Teneryfa i La Gomera w jednej podróży za 944 PLN 😍🔥
Teneryfa i La Gomera z Warszawy 944 PLN

Kanary mniej znane 🏝️ Teneryfa i La Gomera w jednej podróży za 944 PLN 😍🔥

City break w Walencji 🇪🇸✈️ 3 noce w 4* hotelu za 949 PLN 🇪🇸✨
Hiszpania z Krakowa 949 PLN

City break w Walencji 🇪🇸✈️ 3 noce w 4* hotelu za 949 PLN 🇪🇸✨

Wczasy na Fuerteventurze 🌊☀️ 7 dni w 4* hotelu COOEE Taimar od 2542 PLN
Hiszpania z 7 miast 2542 PLN

Wczasy na Fuerteventurze 🌊☀️ 7 dni w 4* hotelu COOEE Taimar od 2542 PLN

Lato w 5* hotelu nad Morzem Czerwonym 🌊☀️🐠 Tydzień w Makadi Bay za 2769 PLN
Egipt z Lublina 1385 PLN

Lato w 5* hotelu nad Morzem Czerwonym 🌊☀️🐠 Tydzień w Makadi Bay za 2769 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?