Fly4free.pl

Perły Portugalii: Azory, Madera i Lizbona w jednej podróży z Warszawy za 750 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
750 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: hbpro / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Mam dla ciebie propozycję wycieczki, w trakcie której spędzisz kilka dni na bajecznej Maderze, na przepięknej wyspie São Miguel (Azory) oraz w stolicy Portugalii, czyli Lizbonie. Szczegóły? Te znajdziesz poniżej.

Przygotowany przeze mnie wyjazd składa się z czterech niezależny rezerwacji lotów na trasach: Warszawa Modlin-Lizbona-Warszawa Modlin, Lizbona-Ponta Delgada, Ponta Delgada-Funchal oraz Funchal-Lizbona.

Wszystkie loty są bezpośrednie i odbędziesz je na pokładach samolotów linii Ryanair oraz SATA International. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę udasz się z małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: 13 – 28 marca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa Modlin – Lizbona 13.3
Lizbona – Ponta Delgada 16.3
Ponta Delgada – Funchal 19.3
Funchal – Lizbona 25.3
Lizbona – Warszaa Modlin 28.3

Hotel od 366 PLN/2 osoby/noc

W centrum Ponta Delgada rekomenduję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Marina Atlântico. Na terenie obiektu mieści się kryty basen. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej zapłacisz za pobyt w 4* hotelu Rocamar Lido Resort na Maderze. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację z funkcją ogrzewania oraz telewizor LCD. W łazience jest wanna z prysznicem, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w stolicy Portugalii proponuję ci noclegi w 4* hotelu Novotel, który znajduje się w sąsiedztwie ogrodu zoologicznego. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 276 PLN/6 dni

Do wszystkich ciekawych miejsc Madery łatwo i wygodnie dojedziesz autem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na portugalską wyspę.

Przydatne informacje: Portugalia
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty785 PLN
  • Liczba ofert1789
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasu1 g. wcześniej
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Portugalii
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Ryzykowne cztery oddzielne loty i to tanimi liniami. 
Piotr Pichola, 4 lutego 2024, 18:36 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »