Fly4free.pl

Tajlandia (Pattaya) na 14 dni za 2310 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami + transfer

2310 PLN
Oferta wyprzedana
pattaya beach
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: oneSHUTTER oneMEMORY / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Już za 3 dni możecie wypoczywać w Azji. Musicie jedynie pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i zakupić bilety czarterowe do Bangkoku z wylotem w sobotę.

Pogody możecie być pewni, na miejscu czeka was temperatura ponad 30°C i słońce. Krótki czas do rozpoczęcia podróży nie powinien być problemem – pamiętajcie, że do Tajlandii nie potrzebujecie wizy, a lekturę przewodników i plan wycieczki możecie opracować na pokładzie samolotu – lot odbywa się bez przesiadek. Miasto Pattaya, w którym proponuję zakwaterowanie leży 120 km od Bangkoku. Dojedziecie tam łatwo i tanio autobusem. Aktualny rozkład jazdy i cennik na trasie Bangkok – Pattaya możecie sprawdzić na stronie przewoźnika »

Podsumowanie oferty

2310 PLN / osoba (4620 PLN / 2 osoby)
Loty z Warszawy do Bangkoku (9(10) - 24 marca) za 3198 PLN / 2 osoby (1599 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Bonkai Resort za 1370 PLN / 2 osoby / 14 nocy (685 PLN / osoba)

Autobus z Bangkoku do Pattaya i z powrotem za 432 THB, ok. 52 PLN / 2 osoby (26 PLN/osoba)

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są przez biuro podróży Rainbow.
Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny. Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.

Bonkai Resort oferuje komfortowe apartamenty oraz basen. Pokoje są przestronne i klimatyzowane. Dysponują balkonem, dużą lodówką oraz sejfem. Deptak Walking Street leży w odległości zaledwie 1 km od hotelu. Wybierając pośrednika Agoda za 14 noclegów ze śniadaniami zapłacicie 1370 PLN/2 os.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »