Fly4free.pl

Po wylądowaniu pasażer otworzył drzwi ewakuacyjne i wbiegł na skrzydło, gdy samolot wciąż był w ruchu!

Foto: YouTube
Pasażer lotu linii United Airlines z San Diego do Chicago najwyraźniej nie mógł się doczekać, by wyjść z samolotu. Gdy maszyna wylądowała i dojeżdżała do terminalu, mężczyzna otworzył drzwi ewakuacyjne i wszedł na skrzydło samolotu, po czym zeskoczył z niego wprost na pas startowy, gdzie został zatrzymany.

To musiał być bardzo szokujący widok dla pasażerów lotu 2478 linii United Airlines z San Diego, który wylądował na lotnisku w Chicago o godz. 4.30 nad ranem lokalnego czasu. Jak czytamy w amerykańskich mediach, tuż po wylądowaniu jeden z pasażerów siedzący w rzędzie 21 tuż przy drzwiach ewakuacyjnych, po prostu wyłamał je i wyszedł z samolotu!. Już samo to jest wystarczająco przerażające, choć trzeba dodać, że samolot w tym czasie cały czas był w ruchu, zmierzając do bramki B3 w terminalu lotniska w Chicago.

– Jakiś facet właśnie wyskoczył z mojego samolotu, zanim dotarliśmy do bramki – dzieliła się na Twitterze zszokowana współpasażerka, który opublikowała też zdjęcie tuż po zdarzeniu.

Jak czytamy w relacji, mężczyzna szybko zeskoczył ze skrzydła i znalazł się na płycie lotniska, gdzie został zatrzymany przez policję. Nie wiadomo czy był pod wpływem jakichkolwiek substancji odurzających.
Po zdarzeniu samolot pozostał na płycie przez ponad 20 minut, po czym kontynuował podróż do terminala, gdzie wszyscy pasażerowie zostali bezpiecznie wysadzeni.

Nie jest to pierwszy tego typu przypadek. 2 lata temu pisaliśmy na naszych łamach o podobnym przypadku w liniach Ukraine International Airlines. Jedna z pasażerek powylądowaniu także otworzyła drzwi ewakuacyjne i wyszła na zewnątrz samolotu, fundując sobie krótki spacer po skrzydle maszyny. Na miejsce szybko wezwano policję – podróżująca wraz z rodziną z tureckiej Antalyi kobieta nie była w stanie powiedzieć, czemu zdecydowała się na taki krok.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
chciał być pierwszy przy okienku do odprawy paszportowej ;)
grodek, 6 maja 2022, 14:17 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »