Fly4free.pl

Odkryj Kraj Basków! Wycieczka do Bilbao za 1132 PLN. Loty Lufthansą z Rzeszowa + noclegi w centrum

1132 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: trabantos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Hiszpania poza utartym szlakiem! Wybierz się w jeden z najbardziej fascynujących zakątków tego kraju. Odwiedź wspaniałe góry oraz Zatokę Biskajską, liczne przykłady sztuki współczesnej w Bilbao oraz doskonałe restauracje w San Sebastian.

Do Hiszpanii udasz się dopiero jesienią, w terminie 21 – 26 listopada. Czekają cię loty z Rzeszowa do Bilbao, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Lufthansa. Po drodze zaplanowano krótkie, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Monachium. Najtańsze bilety zarezerwujesz w ramach aktualnej akcji Lufthansy.

Wybrałem zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Casual Bilbao Guera. Obiekt znajduje się w samym sercu zabytkowego centrum miasta i będzie doskonałą bazą wypadową w trakcie wycieczki.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 1132 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 928 PLN/2 osoby

Rzeszów – Bilbao – Rzeszów >>

Hotel 1335 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w pensjonacie Casual Bilbao Guera wyposażono w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, patio z widokiem na wewnętrzny dziedziniec, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi. W celu uzyskania najniższej ceny, wybierz pośrednika Vio.com.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 976 PLN/2 osoby

Wypożycz samochód po wylądowaniu w Hiszpanii i ruszaj w głąb Kraju Basków! Łatwo dostaniesz się nim np. do San Sebastian.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »