Fly4free.pl

City break w Budapeszcie za 310 PLN. Loty z Krakowa i noclegi na statku na Dunaju!

310 PLN
Parlament Budapeszt
Foto: Rudy Balasko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Stolica Węgier to świetny kierunek na okołoweekendową wycieczkę. W mieście znajdziecie mnóstwo ciekawych atrakcji i pięknych widoków. Do tego przeżyjecie niesamowite doświadczenie – prześpicie się w hotelu, który pływa po Dunaju! To będzie niezapomniany wyjazd.

Wasza podróż będzie miała miejsce w dogodnym terminie (piątek-poniedziałek) w dniach 28–31 stycznia. Na lotnisko w Budapeszcie polecicie z Krakowa. Loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W stolicy Węgier zatrzymacie się w 4* hotelu Ms Cezanne. Obiektem jest statek pływający po Dunaju. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Znajdziecie tutaj prywatne łazienki, komfortowe sypialnie i dostęp do darmowego Wi-Fi.

Termin podróży28–31 stycznia (piątek-poniedziałek)
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu zapłacicie 310 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 488 PLN/pobyt/2 osoby

W Budapeszcie polecam wam noclegi w 4* hotelu Ms Cezanne. To wyjątkowy obiekt, ponieważ zameldujecie się na statku, który pływa po Dunaju. Na miejscu znajdziecie komfortowe sypialnie z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w trakcie wyjazdu?

Zwiedzanie Budapesztu polecam rozpocząć od wizyty w słynnym parlamencie. To jeden z najpiękniejszych tego typu budynków w całej Europie. Lubicie punkty widokowe? W takim razie wejdźcie na Górę Gellerta, z której będziecie podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Rekomenduję wam również Wzgórze Zamkowe, gdzie znajdziecie Zamek Królewski oraz Basztę Rybacką.

Potrzebujecie odpoczynku? Z pewnością docenicie możliwość relaksu w Termach Széchenyiego, które są największym tego typu kompleksem na Starym Kontynencie. Ceny wstępu do historycznego spa zaczynają się już od 5900 HUF (około 80 PLN).

Co jeszcze? Na uwagę zasługuje bazylika św. Stefana, Most Łańcuchowy i Centralna Hala Targowa, na której skosztujecie pysznych serów, wędlin i owoców. Z Węgier musicie przywieźć wędzoną paprykę!

Budapeszt
Foto: Anna Pertseva / Shutterstock
Foto: Luciano-Mortula-LGM / Shutterstock
Foto: frantic00 / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Osoby zaszczepione mogą wjechać na teren Węgier bez żadnych ograniczeń. Niezaszczepieni muszą okazać negatywny wynik testu PCR.
  • Więcej na temat aktualnej sytuacji na Węgrzech przeczytacie tutaj.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Co zobaczyć w Budapeszcie? Zajrzyjcie na nasze forum!
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »