Fly4free.pl

Jarmark świąteczny w Odessie! 4 dni za 382 PLN (loty z Poznania + 4* hotel w centrum)

382 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Oleksiy Mark / Shutterstock
Przygotowałem dla was propozycję niedrogiej wycieczki do leżącej nad Morzem Czarnym perły południa — Odessy. Skorzystajcie z bardzo niskich cen lotów i zatrzymajcie się na kilka dni w samym sercu tego pięknego miasta.

Podróż na Ukrainę zaplanowana została w terminie 11 – 15 grudnia. Czeka was bezpośredni lot z lotniska w Poznaniu, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Na miejscu wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym, butikowym 4* hotelu Wine&Pillow by Frapolli. Centralna lokalizacja przy najważniejszej ulicy miasta oznacza, że będzie to świetna baza wypadowa do pieszej eksploracji. Natomiast komfortowo urządzone pokoje pozwolą na błogi relaks.

Termin podróży: 11 – 15 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za 4-dniową wycieczkę zapłacicie 382 PLN/osoba, przy dwóch podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Podróż 77 PLN/2 osoby

Poznań – Odessa – Poznań >>

Hotel 686 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* Wine&Pillow Hotel by Frapolli wyposażono w klimatyzację, prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, dostęp do WiFi oraz telewizor LCD. Na terenie obiektu działa również elegancki bar, gdzie będziecie mogli wybrać się na lampkę lokalnego lub zagranicznego wina.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Kilka dni w zupełności wystarczy, by zobaczyć najważniejsze atrakcje Odessy. A tych jest sporo! Korzystając z centralnej lokalizacji wybranego przeze mnie hotelu, będziecie mieli bezpośredni dostęp do najciekawszych miejsc. Jarmark świąteczny co roku organizowany jest przy ulicy Deribasowskiej, na której pojawią się zimowe dekoracje.

W czasie spacerów po mieście koniecznie zaglądnijcie do budynku Teatr Opery i Baletu, a jeszcze lepiej – wybierzcie się na przedstawienie. Bilety wstępu zaczynają się od 50 UAH (około 7 PLN), a repertuar na grudzień powinien pojawić się niebawem (będziecie mogli sprawdzić go tutaj).

Podczas nadmorskich przechadzek nie ograniczajcie się jedynie do najbardziej znanego bulwaru wraz ze słynnymi schodami – polecam wam wybrać się również na bulwar Żwanieckiego, gdzie znajduje się ciekawa rzeźba zwana przez mieszkańców „pomnikiem korupcji” – nawiązująca do legendy, wedle której miasto zostało uratowane dzięki statkowi pełnemu pomarańczy.

Foto: Multipedia / Shutterstock
Foto: Videostudia / Shutterstock
Foto: Timjfii Shmaida / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wybierając się na Ukrainę, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem pełnego zaszczepienia lub okazania negatywnego wyniku antygenowego testu.
  • Po powrocie do Polski czeka was kwarantanna, z której możecie się zwolnić wykonując po 7 dniach test. Obowiązek ten nie dotyczy osób zaszczepionych.
  • Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia na Ukrainie, spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.
  • Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.
  • Przed przekroczeniem granicy Ukrainy jesteście zobowiązani przedstawić ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19. Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie je online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »