Fly4free.pl

Ochryda i Skopje w jednej podróży z Warszawy za 165 PLN

165 PLN
jezioro ochrydzkie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: johzio / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na kilkudniową wycieczkę na Bałkany. Najpierw zawitacie do Ochrydy aby podziwiać tam piękne krajobrazy ze słynnym jeziorem w tle, by potem zwiedzić stolicę Macedonii. Za 4 odcinki lotów zapłacicie tytułowe 165 PLN.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Z Ochrydy do Skopje dojedziecie autokarem dalekobieżnym. Ceny biletów zaczynają się od 450 MKD (ok. 31 PLN). Bilety można kupić w kasie dworca przed odjazdem autobusu. Każdego dnia odbywa się kilkanaście kursów na tej trasie.

Villa Dea leży nad brzegiem jeziora Ochrydzkiego, zaledwie 200 metrów od centrum miasta. Do dyspozycji gości są nowoczesne, a zarazem przytulne pokoje urządzone w wysokim standardzie. Z ich okien roztaczają się piękne widoki na jezioro. W barze w holu serwowane jest codziennie śniadanie kontynentalne (wliczone w cenę).

Motel Atika znajduje się w okolicy Starego Bazaru w Skopje, 800 metrów od Kamiennego Mostu. Oferuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi. Wszystkie wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i obejmują łazienkę z prysznicem.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »