Fly4free.pl

Loty (z dwoma bagażami) Singapore Airlines do Nowego Jorku z Pragi za 2123 PLN. Wiele terminów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2123 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: PQN Studios / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Złotówka się umocniła, a dolar poleciał w dół, więc może warto wybrać się na zakupy za wielką wodę? Jest ku temu okazja, ponieważ mam dla ciebie przeloty do miasta, które nigdy nie śpi, z dwoma bagażami rejestrowanymi wliczonymi w cenę biletu!

Do Nowego Jorku udasz się z praskiego lotniska im. Václava Havla w terminach pomiędzy kwietniem a majem. Dostępne są także loty w okresie trwania długiego weekendu majowego (popularna majówka).

W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Lufthansa oraz 5* Singapore Airlines z wygodną przesiadką we Frankfurcie. W cenie biletu zabrać ze sobą możesz dwa bagaże rejestrowane (o maksymalnej wadze 23 kg każdy), bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – maj 2024 r.
Linia lotnicza: Lufthansa, Singapore Airlines
Bagaż: dwa bagaże rejestrowane, podręczny oraz przedmiot osobisty

Foto: singaporeair.com

Hotel od 579 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku proponuję ci zakwaterowanie w 4* hotelu The Manhattan at Times Square z krytym basenem. Znajduje się on w odległości 300 metrów od słynnego placu Times Square. W każdym pokoju na wyposażeniu jest klimatyzacja, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Możesz także rozważyć pobyt w 4* hotelu DoubleTree by Hilton New York Downtown, który położony jest w dzielnicy Lower Manhattan, 240 metrów od parku Battery Park. Na terenie całego obiektu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jesteś w stanie wydać nieco więcej na pobyt? W takim rozważ zakwaterowanie w 3* The Hotel @ Fifth Avenue, który znajduje się zaledwie 500 metrów od słynnego Empire State Building. W każdym pokoju jest łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Nowy Jork
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1723 PLN
  • Liczba ofert650
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Nowym Jorku
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »