Fly4free.pl

2 nowe trasy Ryanaira z Polski! W końcu polecimy do Chorwacji, ale na razie ceny nie zachęcają

samolot Ryanair
Foto: sorbis / Shutterstock

[AKTUALIZACJA] Od kwietnia Ryanair poleci z Krakowa i Poznania do Zadaru. To pierwsze w historii trasy Ryanaira z naszego kraju do Chorwacji. Loty znalazły się już w systemie rezerwacyjnym, ale ceny… na razie zdecydowanie nie zachęcają do zakupów.

Obie trasy, a więc Poznań-Zadar i Kraków-Zadar mają charakter sezonowy, będą realizowane 2 razy w tygodniu i wystartują w kwietniu 2019 roku.

I wszystko byłoby super, gdyby nie… ceny, które znalazły się w serwisie rezerwacyjnym irlandzkiej linii. Bilety na praktycznie wszystkie loty, zarówno z Poznania jak i Krakowa, są horrendalnie drogie – ceny zaczynają się od 417,18 PLN w jedną stronę. A to cena najtańszej taryfy, z samym bagażem podręcznym. Chcąc lecieć z bagażem rejestrowanym i 2 sztukami bagażu podręcznego zapłacimy już ponad 570,95 PLN w jedną stronę. Pomnóżcie to razy dwa i wyjdzie Wam, że za takie pieniądze spokojnie możecie szukać tanich lotów do USA – oferty tego typu często możecie znaleźć na Fly4free.pl.

Foto: Ryanair

O planowanej chorwackiej ekspansji Ryanaira pisaliśmy na łamach Fly4free.pl kilka dni temu, gdy Ryanair ogłosił uruchomienie pierwszych lotów w historii na lotniska w Splicie i Dubrowniku. Teraz mamy kolejny kamień milowy – mamy tylko nadzieję, że Ryanair spuści mocno z tonu z cenami, bo jakoś nie chce nam się wierzyć, aby rodzina z dwójką dzieci była gotowa wyłożyć takie pieniądze za wakacyjny wypad do tego kraju.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Wizz w czerwcu też za prawie 400 zł w taryfie z torebeczką... 
Justysiek, 19 grudnia 2018, 7:03 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »