Fly4free.pl

Nowa trasa Ryanaira! Lecimy do kraju, który w ostatnich latach bije rekordy wśród turystów z Polski

Foto: f8grapher /Shutterstock
Od 29 marca Ryanair uruchomi nową trasę z Poznania do Pafos na Cyprze. Jest to drugie podejście irlandzkiej linii do tego połączenia – pierwotnie miało ono wystartować w 2020 roku, jednak nie doszło do tego z uwagi na pandemię koronawirusa.

Ryanair nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o nowe trasy z Polski na przyszłoroczny sezon letni. W zeszłym tygodniu linia ogłosiła 16 nowych połączeń, teraz zaś w systemie rezerwacyjnym Ryanaira pojawiła się nowa trasa. Jest to połączenie do cypryjskiego Pafos, które wystatuje już 29 marca.
 

Z systemu rezerwacyjnego wynika, że loty na tej trasie będą realizowane 2 razy w tygodniu (w środy i soboty). Wyloty z Poznania są zaplanowane na godz. 4.50 w środy i 15.25 w soboty, a planowany czas lotu to 2 godziny i 25 minut.
To świetna wiadomość dla pasażerów, tym bardziej, że Cypr w ostatnich latach cieszy się rosnącą popularnością wśród turystów z Polski, o czym pisaliśmy na naszych łamach.

Warto przy okazji dodać, że jest to drugie podejście Ryanaira do tej trasy. Pierwotnie miała ona bowiem wystartować wiosną 2020 roku, jednak z uwagi na pandemię koronawirusa do tego nie doszło.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Czekamy na Malage z Poznania 
michalzpoznania, 21 listopada 2022, 12:57 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »