Fly4free.pl

Jak król i królowa! Noclegi w polskich zamkach już od 247 PLN/pokój

Foto: Nahlik / Shutterstock
od
247 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
14.01.2022 - 28.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kto powiedział, że podróżowanie po kraju musi być nudne? W przygotowanym przeze mnie zestawieniu znajdziecie zbiór noclegów w znakomitych i pięknych zamkach, które znajdują się w różnych rejonach Polski. Jeżeli chcielibyście spróbować czegoś nowego, to ta oferta jest dla was!

Na krótką wycieczkę wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy styczniem a marcem. Jak sami widzicie, dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących dni wolne od pracy (sobota-niedziela). Noclegi w tak nietypowych obiektach, jakimi są zamki, zaczynają się już od 247 PLN/2 osoby/noc.

Hotel od 247 PLN/2 osoby/noc

Na Dolnym Śląsku proponuję wam zakwaterowanie z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Zamek Czocha, który może poszczycić się malowniczym położeniem. Znajduje się on bowiem na szczycie granitowego wzgórza, które góruje nad jeziorem Leśniańskim. We wszystkich pokojach są łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu zamkowym

W województwie opolskim proponuję pobyt w jednym z najpiękniejszych polskich zamków, czyli Zamku Moszna. W cenę noclegów wliczone są codzienne śniadania, które serwowane są w formie bufetu. Na terenie całego kompleksu będziecie mogli korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu zamkowym

W województwie pomorskim mam dla was ofertę noclegów z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Zamek Gniew, który położony jest nieopodal rzeki Wisły. W cenie będziecie mogli także skorzystać z krytego basenu oraz centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu zamkowym

Ponownie zaglądamy na Dolny Śląsk, ale tym razem proponuję wam noclegi w 3* hotelu Zamek Książ, który mieści się… w odległości 40 metrów od jednego z reprezentacyjnych polskich zamków. W cenę pobytu wliczone są codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu zamkowym

Natomiast na Górnym Śląsku zatrzymajcie się w 3* hotelu Zamek Lubliniec. W cenie pobytu zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania oraz możliwość skorzystania z bezpłatnego parkinu. Wszystkie pokoje

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu zamkowym

Zaś na Mazurach rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Zamek Ryn, który mieści się w zamku krzyżackim z XIV w Rynie. W cenie zakwaterowania zapewniony będziecie mieli dostęp do sauny suchej, centrum fitness oraz krytego basenu. Na terenie całego obiektu będziecie mogli korzystać z sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu zamkowym

Który hotel zamkowy wybrać?

Zamek Moszna jest jedną z największych atrakcji Opolszczyzny. Twierdza została zbudowana w połowie wieku XVIII jako rezydencja śląskiego rodu Tiele-Wincklerów. Wnętrza można zwiedzać, będziecie mogli zobaczyć m.in. zabytkową jadalnię, kawiarnię, salę balową, oranżerię oraz gabinet hrabiego.

Natomiast Zamek Czocha położony jest w malowniczej i spokojnej okolicy, w pobliżu miejscowości Leśna. Przez stulecia w tej średniowiecznej twierdzy mieszkało wiele szlacheckich rodzin. Historię zamku można poznać podczas wycieczki z przewodnikiem.

Foto: Radoslaw Maciejewski / Shutterstock
Foto: Biswa Kamal Jit / Shutterstock
Foto: Curioso.Photography / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »