Fly4free.pl

Nikaragua z Berlina za 1895 PLN

1895 PLN
Granada
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ppictures/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Tanie loty do jednego z mniej znanych krajów Ameryki Środkowej. Bilety do Nikaragui kupicie już za 1895 PLN w obie strony.

Ze swojej strony polecam wam wizytę w niezwykle malowniczym miasteczku – Granada. W podróż wybierzecie się tylko z bagażem podręcznym. Po drodze czekają was przesiadki na terenie UE oraz Ameryki Środkowej. Dostępne terminy czekają na was w przygotowanym kalendarzu. Wylot z Berlina? Sprawdźcie jak tanio i wygodnie tam się dostać!

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej KLM.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.

Pierwszą noc, zaraz po przylocie, proponuję wam spędzić w hotelu Colibri. Bliskość centrum, dobre opinie, dostęp do sieci WiFi oraz śniadanie to tylko niektóre z zalet tego obiektu.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »