Fly4free.pl

Nicea okołoweekendowo za 511 PLN. Loty (bez WDC) z Krakowa i 3 noce w hotelu

511 PLN
port w Nicei
Foto: anshar / Shutterstock
Wyskoczcie na chwilę nad francuską część Morza Śródziemnego, aby „złapać” oddech i odpocząć od codziennych obowiązków. W trakcie krótkiego pobytu na Lazurowym Wybrzeżu będziecie mieli okazję zwiedzić Niceę oraz zobaczyć pobliskie Monako.

Do Francji udacie się w terminie 2-5 grudnia (piątek-poniedziałek) z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

W Nicei zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Aparthotel Adagio access Nice Acropolis, który od słynnej Promenady Anglików oddalony jest o 1 km. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Garibaldi / Le Château) dojedziecie tramwajem linii L2 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 2 – 5 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 511 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 460 PLN/2 osoby

Kraków – Nicea – Kraków »

Hotel 561 PLN/2 osoby/3 noce

W Nice rekomenduję wam noclegi w hotelu apartamentowym Aparthotel Adagio access Nice Acropolis. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 868 PLN/pobyt

W trakcie wycieczki chcielibyście także zwiedzić słynne księstwa Monako lub inne ciekawe miejscowości Lazurowego Wybrzeża? Najlepszą opcją poruszania się po południu Francji jest samochód. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Nicei.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »