Fly4free.pl

Okołoweekendowy city break w Neapolu za 292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel

292 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Krzysztof Bozalek / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kampania to miejsce, gdzie poczujecie prawdziwy klimat Włoch: zwiedzając uliczki zabytkowego Neapolu, podziwiając majestatyczną panoramę Wezuwiusza oraz próbując wyśmienitej lokalnej kuchni!

Na wycieczkę do Neapolu polecicie na początku przyszłego roku, w terminie 8 – 11 stycznia. Czeka was bezpośredni lot z Wrocławia, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Wybrałem dla was noclegi w hotelu Casanova. Będzie to dobre miejsce na spędzenie krótkiego urlopu – stylowe, tradycyjne wnętrza pozwolą szybko wczuć się w atmosferę dawnego Neapolu.

Termin podróży: 8 – 11 stycznia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 292 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 148 PLN/2 osoby

Wrocław – Neapol – Wrocław >>

Hotel 435 PLN/2 osoby/pobyt

W hotelu Casanova czekają na was tradycyjnie urządzone pokoje wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD, prywatną łazienkę oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 199 PLN/2 osoby

Chcecie zobaczyć również słynne wybrzeże Amalfi? Przyda się do tego wypożyczony samochód.

Co warto zobaczyć w Neapolu?

Neapol to stolica Kampanii oraz jedno z najstarszych miast we Włoszech. Położone u stóp Wezuwiusza jednych zachwyca, innych odpycha – nie ma natomiast wątpliwości, że ma ono swój własny, niepowtarzalny charakter.

Polecam wam odłożyć mapę i zgubić się w klimatycznej plątaninie zabytkowych uliczek starego miasta. W czasie spacerów z pewnością natkniecie się na takie zabytki, jak Museo Cappella Sansevero, monumentalną katedrę, Galleria Borbonica oraz pałac królewski.

Chcielibyście zwiedzić więcej? Rekomenduję wam także wizytę w starożytnych Pompejach, trekking na Wezuwiusz oraz wycieczkę na wybrzeże Amalfi.

Foto: Wila_Image / Shutterstock
Foto: DoorZone / Shutterstock
Foto: elvirkins / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wszyscy podróżni przekraczający włoskie granice muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa – niezależnie od statusu szczepień.
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Na moment pisania artykułu na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna, możecie jednak się z niej zwolnić wykonując test (nie dotyczy to osób zaszczepionych).
  • Co zobaczyć w Neapolu i okolicy? Nasi czytelnicy radzą!
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »